Arnhem Centraal
Station Arnhem | |
---|---|
Plaats | Arnhem |
Verkorting | Ah |
FE-code | 071 |
Vervoerder(s) | NS Reizigers, Syntus |
Reisinformatie | Actuele vertrektijden |
Station Arnhem, geopend 14 mei 1845, is het grootste station in Arnhem. Hoewel oorspronkelijk alleen gelegen aan de Rhijnspoorweg, is het station nu een knooppunt van meerdere spoorlijnen. Sinds 2006 is het Arnhemse station aan grote veranderingen onderhevig: naast een vierde perron, moet er uiteindelijk ook een nieuw stationsgebouw komen. Tot die tijd moeten de reizigers het doen met tijdelijke voorzieningen.
Inhoud
Dienstregeling
Richting Nijmegen/Tiel
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.01 | 31100 | Tiel Spits | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.06 | 3000 | Nijmegen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.09 | 7600 | Nijmegen Rijdt niet 's avonds en zondag | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 3100 | Nijmegen Rijdt niet 's avonds | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.24 | 3600 | Roosendaal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.31 | 31100 | Tiel | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 3000 | Nijmegen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.39 | 7600 | Nijmegen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 3100 | Nijmegen Rijdt niet 's avonds | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.54 | 3600 | Roosendaal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zevenaar
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.03 | 30900 | Winterswijk | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 30700 | Doetinchem Rijdt niet 's avonds en in het weekend | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.33 | 30900 | Winterswijk | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 30700 | Doetinchem Rijdt niet 's avonds en in het weekend | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Ede
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.06 | 7500 | Ede-Wageningen Spits | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.16 | 3100 | Schiphol Rijdt niet 's avonds | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.26 | 100 | Amsterdam Centraal Ca. 1x/2 uur | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.29 | 3000 | Den Helder | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 7500 | Ede-Wageningen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.46 | 3100 | Schiphol Rijdt niet 's avonds | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.59 | 3000 | Den Helder | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zutphen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.10 | 3600 | Zwolle | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.23 | 7600 | Zutphen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.40 | 3600 | Zwolle | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.53 | 7600 | Zutphen Rijdt niet 's avonds en zondag | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Internationaal
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
8.08 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International, niet op zondag) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
9.07 | 100 | Basel SBB (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
11.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
13.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
15.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
17.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
18.07 | 400 | Wenen/Milaan (CityNightLine, alleen vr, za, zo) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
19.37 | 200 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
20.08 | 400 | Praag/Kopenhagen/Moskou (EuroNight) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
21.38 | 400 | Zürich/München (CityNightLine) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
- Treinseries 30700, 30900 en 31100 worden uitgevoerd door Syntus.
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Openbaar Vervoer
Stadsbus (Connexxion)
- 1: Oosterbeek - CS - Centrum - Malbergen - Het Duifje
- 2: CS - Hoogkamp - Schaarsbergen
- 3: Velp - Presikhaaf - Centrum - CS - Alteveer / Burgers Zoo / 't Cranevelt
- 4: CS - Kronenburg
- 5: De Laar West - CS - Centrum - Presikhaaf / Elsweide
- 6: CS - Kronenburg - Schuytgraaf - Driel - Heteren
- 7: Rijkerswoerd - Kronenburg - CS - Centrum - Geitenkamp
- 10: CS - Schuytgraaf
- 13: CS - Burgers' Zoo / Openluchtmuseum
- 20: Presikhaaf - Geitenkamp - Rijnstate - CS - Centrum - Kronenburg - Rijkerswoerd - De Laar Oost - De Laar West
- 21: Hoogkamp - Het Dorp - CS - Centrum - Rozendaal - Velp
- 44: CS - Centrum - Presikhaaf - IJsseloord II
Streekbus (Connexxion, Syntus & Veolia)
Concessie KAN noord (Connexxion)
- 26: Arnhem - Giesbeek - Doesburg - Dieren
- 31: Arnhem - Elst (- Oosterhout) - Lent - Nijmegen
- 32: Arnhem - Huissen - Bemmel - Lent - Nijmegen
- 33: Arnhem - Huissen - Angeren - Gendt - Bemmel - Nijmegen
- 43: Arnhem - Velp - Dieren - Eerbeek - Apeldoorn
- 51: Arnhem - Oosterbeek - Doorweth - Renkum - Wageningen
- 60: Arnhem - Duiven - Zevenaar - Tolkamer
- 61: Arnhem - Duiven - Zevenaar
- 62: Arnhem - Duiven
- 69: Arnhem - Duiven - Zevenaar - Tolkamer (spitsbus)
- 76: Arnhem - Driel - Heteren (spitsbus)
- 86: Arnhem - Oosterbeek - Wageningen - Ede
- 88: Arnhem - Elst
- 27: Arnhem - Giesbeek - Doesburg - Laag Keppel - Doetinchem
- 29: Arnhem - Velp - Rheden - Doesburg - Laag Keppel - Doetinchem
- 91: Arnhem - Beekbergen - Apeldoorn
- 105: Arnhem - Otterlo - Barneveld - Putten - Harderwijk
- 231: Arnhem - Apeldoorn