Lijn 26 Almelo, Centraal Station - Ziekenhuisgroep Twente
Buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Citea |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 26 rijdt van station Almelo via het Centrumplein, De Riet en Ossenkoppelerhoek naar het Twenteborg Ziekenhuis.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Frans Halsstraat | ||
Almelo, J. van Ruysdaelstraat | ||
Almelo, Vincent van Goghplein | ||
Almelo, Nico van Werkmanplein | ||
Almelo, ROC de Sumpel | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Ziekenhuisgroep Twente |
Keringen
- Lijn 26 keert op Almelo Centraal op lijn 25.
Geschiedenis
Op 14 december 2003 kreeg elke wijk van Almelo zijn eigen lijnnummer. De oude lijn 26 werd gesplitst in de nieuwe lijnen 25 (Aalderinkshoek) en 26.
Vanaf 11 december 2005 ging de lijn ook op zondag 1x/uur rijden, daarentegen vervielen de avondritten na 20.30 uur vanaf 9 december 2007.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over van Connexxion.