Lijn 657 Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Buslijn 657 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 657 rijdt van Barneveld via Kootwijkerbroek en Stroe naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Barneveld, Praktijkschool Barneveld | ||
Barneveld, Linquenda | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Stroe, Centrum | ||
Stroe, De Drie Musketiers | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |