Lijn 95 Joure Busstation - Leeuwarden Station
Buslijn 95 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 95 rijdt van Joure via Terherne, Jirnsum, Reduzum en Wijtgaard naar Leeuwarden.
Route
Halte | ||
Joure, Rotonde | ||
Joure, Koningin Wilhelminalaan | ||
Joure, Scheen | ||
Joure, Elias Annes Borgerstraat | ||
Joure, Eeltsjebaes | ||
Joure, Sloep | ||
Joure, Tolhuswei | ||
Joure, Douwe Egberts | ||
Snikzwaag, Snikzwaag | ||
Broek (Fr.), Broek Noord | ||
Akmarijp, Langedyk | ||
Akmarijp, Akmarijp | ||
Terkaple, Terkaple | ||
Goingarijp, Goingarijp | ||
Terkaple, Hoek | ||
Terkaple, Hearresyl | ||
Terherne, Kameleonpaviljoen | ||
Terherne, Gravinnewei | ||
Terherne, Koailan | ||
Terherne, Jachthaven | ||
Akkrum, Jinhuzen | ||
Akkrum, Meskenwier | ||
Akkrum, Oudeschouw | ||
Jirnsum, Wjitteringswei | ||
Jirnsum, Hervormde Kerk | ||
Jirnsum, Douwemastrjitte | ||
Jirnsum, Learewei | ||
Friens, Friens | ||
Reduzum, Blauwe Tent | ||
Reduzum, Reduzum | ||
Reduzum, Hania State | ||
Wijtgaard, 't Bruine Paardje | ||
Wijtgaard, Wijtgaard | ||
Wijtgaard, Weidumerweg | ||
Wirdum, Rijksweg | ||
Goutum, Rijksweg | ||
Leeuwarden, Oostergoplein | ||
Leeuwarden, Drachtsterweg | ||
Leeuwarden, Henri Dunantweg | ||
Leeuwarden, Aldlânsdyk | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Busstation / NS |