Lijn 165 Raalte Station - Deventer Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:14 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 165 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 165 rijdt van Raalte via Pleegste, Wesepe en Schalkhaar naar Deventer.
Route
Halte | ||
Raalte, Station NS | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, De Hoven | ||
Pleegste, De Heuvel | ||
Pleegste, Hoogspanningsgebouw | ||
Pleegste, Van Rossum | ||
Pleegste, Pleegsterhalte | ||
Wesepe, Broeklanderweg | ||
Wesepe, Velsdijk | ||
Wesepe, Boxbergerweg | ||
Schalkhaar, Abdij Sion | ||
Schalkhaar, Frieswijkerweg | ||
Schalkhaar, Frieswijk | ||
Schalkhaar, Crematorium | ||
Schalkhaar, Begraafplaats | ||
Deventer, Wezenland | ||
Deventer, Sint Jozefziekenhuis | ||
Deventer, Dapperstraat | ||
Deventer, IJssel de Schepperstraat | ||
Deventer, Oude Begraafplaats | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Busstation / NS |