Lijn 301 Amsterdam Centraal Station - De Rijp Wollandje
Buslijn 301 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland 2011 - 2019 |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Scania Omnilink (standaard + geleed) |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-3x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 301 rijdt van Amsterdam via Schouw, Watergang, Ilpendam en Purmerend naar De Rijp.
Van maandag t/m zaterdag overdag eindigt 2x/uur een rit in Purmerend-Noord bij de M.L. Kingweg. Ook een enkele rit in de avonduren rijdt niet op dat traject.
In de avonden en het weekend wordt ook via het Buikslotermeerplein gereden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Schouw, Splitsing | ||
Watergang, Pontje | ||
Watergang, Dorp | ||
Ilpendam, Jaagweg | ||
Ilpendam, Dorp | ||
Ilpendam, Purmerlandersteiger | ||
Purmerend, Vurige Staart | ||
Purmerend, Jan Blankenbrug | ||
Purmerend, Rozenstraat | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Purmerend, Gedempte Singelgracht | ||
Purmerend, Gedempte Where | ||
Purmerend, Stadhuis | ||
Purmerend, Doplaan | ||
Purmerend, Wormerplein | ||
Purmerend, Wilgenhoek | ||
Purmerend, Sternstraat | ||
Purmerend, Aalscholverstraat | ||
Purmerend, M.L. Kingweg | ||
Purmerend, S. Allendelaan / M.L. Kingweg | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
De Rijp, Fluytschip | ||
De Rijp, Wollandje |