Lijn 163 Nieuwegein, Stadshuis - Sint Antoniusziekenhuis
Tijdelijke buslijn 163 | |
Vervoerder(s) | U-OV (taxibedrijf i.o.v. Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 26 februari 2022 t/m 8 juli 2022 |
Reden | Verlegging trambaan |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | Lijn 963 |
Zaterdag | Lijn 963 |
Zondag | Lijn 963 |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 163 rijdt van Nieuwegein Stadshuis naar het Sint Antoniusziekenhuis.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt alleen op werkdagen van 7.45 tot 17.15 uur. Buiten deze tijden rijdt lijn 963 op afroep.
Route
Halte | ||
Nieuwegein, Stadshuis | ||
Nieuwegein, Poort van Nieuwegein | ||
Nieuwegein, Sint Antoniusziekenhuis |
Geschiedenis
Vanwege de verlegging van de trambaan bij Nieuwegein Stadscentrum ging deze lijn per 26 februari 2022 weer rijden.