Lijn 203 Amersfoort Station Vathorst - Utrecht Rijnsweerd Noord
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 203 | |
Vervoerder(s) | Pouw Vervoer i.o.v. Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 418 LE Business |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 276, 296 |
Frequenties
| |
Spits | 0-3x/uur |
Spits (vakantie) | 0-2x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 203 rijdt van Amersfoort Vathorst en Zielhorst via de A28 en Utrecht De Uithof naar Rijnsweerd.
Dienstregeling
- Tot 15.00 uur wordt naar Utrecht gereden, vanaf 11.00 uur wordt naar Amersfoort gereden.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station Vathorst | ||
Amersfoort, Vrouwenpolder | ||
Amersfoort, Damespolder | ||
Amersfoort, Grenspolder | ||
Amersfoort, Riesenberg | ||
Amersfoort, Bergenboulevard | ||
Amersfoort, Drieberg | ||
Amersfoort, Finse Mark | ||
Amersfoort, Heideweg | ||
Amersfoort, De Brand | ||
Amersfoort, Apollovlinder | ||
Amersfoort, Hermelijnvlinder | ||
Amersfoort, Curiestraat | ||
Amersfoort, Piccolopad | ||
Amersfoort, Trompetstraat | ||
Amersfoort, Station Schothorst | ||
Amersfoort, Silverstein | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, De Koperhorst | ||
Amersfoort, Neptunusplein | ||
Amersfoort, Kamp/De Stier | ||
Amersfoort, Blekerseiland | ||
Amersfoort, Hendrik van Viandenstraat | ||
Amersfoort, De Kei | ||
Amersfoort, Zonnehof-West | ||
Amersfoort, Zonnehof-Oost | ||
Amersfoort, Van Stolbergpark | ||
Amersfoort, Timorstraat | ||
Soesterberg, P+R Soesterberg | ||
Utrecht, WKZ | ||
Utrecht, UMC Utrecht | ||
Utrecht, Heidelberglaan | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Rijnsweerd Zuid | ||
Utrecht, Rijnsweerd Noord |
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over en werd vanuit meer Amersfoortse wijken rechtstreeks naar De Uithof en Rijnsweerd gereden. Lijn 203 werd vanuit Vathorst geïntroduceerd en nam in Zielhorst en Kruiskamp de route van lijn 296 over. Op de gemeenschappelijke route door het Leusderkwartier en De Uithof werden de ritten van de lijnen 276 en 296 herverdeeld over de nieuwe lijnen.
Vanaf 10 december 2017 werd ook in de spits bij P+R Soesterberg gestopt. Op 26 augustus 2018 kwam de halte Paladijnenweg te vervallen. In plaats daarvan stopte lijn 203 voortaan bij halte De Koperhorst aan de andere kant van de rotonde Holkerweg/Paladijnenweg.