Lijn 56 Amersfoort Meander MC - Wijk bij Duurstede Busstation
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 415 LE Business |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 56, 81 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Avond (weekend) | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 56 rijdt van het Meander Medisch Centrum in Amersfoort via station Amersfoort, Soesterberg, Zeist, Driebergen, Doorn en Langbroek naar Wijk bij Duurstede.
Dienstregeling
- Op zaterdag tussen 17.00 en 19.00 uur wordt 1x/uur het hele traject en 1x/uur tussen Amersfoort en station Driebergen gereden.
- Op doordeweekse avonden wordt 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur tussen Amersfoort en station Driebergen-Zeist. Op overige avonden en zondag de gehele dag wordt 1x/uur de gehele route gereden.
- In de ochtendspits buiten de zomervakantie wordt tussen 7:00 en 8:00 uur 4x/uur gereden van Wijk bij Duurstede naar Amersfoort. In deze periode begint één rit bij station Driebergen-Zeist naar Amersfoort en eindigt één rit vanuit Wijk bij Duurstede bij Zeist, Handelscentrum.
- In de ochtendspits en op zondag wordt er niet van/naar het Meander Medisch Centrum gereden, alle ritten beginnen en eindigen dan op station Amersfoort.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Meander Medisch Centrum | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Eemplein | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Snouckaertlaan | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Bergkerk | ||
Amersfoort, Vondellaan | ||
Amersfoort, Potgieterlaan | ||
Amersfoort, Zorgcentrum De Lichtenberg | ||
Amersfoort, Zon en Schild | ||
Soesterberg, Bethanie/Hebron | ||
Soesterberg, Meijerijlaantje | ||
Soesterberg, Dumoulin Kazerne | ||
Soesterberg, De Stompert | ||
Soesterberg, Kontakt der Kontinenten | ||
Soesterberg, Oude Tempellaan | ||
Soesterberg, 't Zwaantje | ||
Soesterberg, Rooms Katholieke Kerk | ||
Huis ter Heide, Sterrenberg | ||
Huis ter Heide, Dolderseweg | ||
Huis ter Heide, Prins Alexanderweg | ||
Huis ter Heide, Prins Alexanderstichting | ||
Zeist, Handelscentrum | ||
Zeist, Geroplein | ||
Zeist, Lindenlaan | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Belcour | ||
Zeist, Hogeweg | ||
Zeist, Amandelhof | ||
Zeist, Louise de Colignyplein | ||
Zeist, De Oldenborgh | ||
Zeist, Heerewegen | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Loolaan/A12 | ||
Driebergen, Van Oosthuyselaan | ||
Driebergen, M. van Carnbeelaan | ||
Driebergen, Gezichtslaan | ||
Driebergen, Traay/Arnhemsebovenweg | ||
Driebergen, Welgelegenlaan | ||
Doorn, Het Grote Bos | ||
Doorn, Bartimeushage | ||
Doorn, Mariniers Kazerne | ||
Doorn, Woestduinlaan Noord | ||
Doorn, Drift | ||
Doorn, Centrum | ||
Doorn, Huis Doorn | ||
Doorn, De Wijngaard | ||
Langbroek, Gooyerdijk | ||
Langbroek, Julianalaan | ||
Cothen, Cotherweg | ||
Wijk bij Duurstede, De Geer | ||
Wijk bij Duurstede, Voorwijk | ||
Wijk bij Duurstede, Nieuweweg | ||
Wijk bij Duurstede, Steenstraat-Centrum | ||
Wijk bij Duurstede, Engk/Frankenhof | ||
Wijk bij Duurstede, Engdijk | ||
Wijk bij Duurstede, Kempenaar | ||
Wijk bij Duurstede, Amstel | ||
Wijk bij Duurstede, Busstation |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 nam Syntus het vervoer over in de provincie Utrecht en werd lijn 56 in Amersfoort verlengd naar het Meander Medisch Centrum. Ook werd voortaan op zaterdag overdag 2x/uur het gehele traject gereden. Daarnaast werd de route van lijn 81 via de Arnhemsebovenweg tussen Driebergen-Zeist en Doorn overgenomen.