Braine-le-Comte
Station Braine-le-Comte | |
---|---|
Plaats | Braine-le-Comte |
Land | België |
Verkorting | FBC |
Vervoerder(s) | NMBS |
Station Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel in het Nederlands) ligt langs spoorlijn 96 en 117. Vroeger begon spoorlijn 123 hier.
Trein
In de dienstregeling 2015 stoppen de volgende treinen op dit station:
Serie | Route | Opmerkingen |
---|---|---|
Intercity 1700 | Liège-Guillemins - Landen - Leuven - Brussel-Centraal - Mons - Quiévrain | 1x per uur. Rijdt niet in het weekend. |
Intercity 3300 | Antwerpen-Centraal - Mechelen - Brussel-Centraal - Braine-le-Comte - La Louvière-Sud - Binche | 1x per uur. Rijdt alleen in het weekend. |
Intercity 3400 | Turnhout - Lier - Mechelen - Brussel-Centraal - Braine-le-Comte - La Louvière-Sud - Binche | 1x per uur. Rijdt niet in het weekend. |
GEN 3650 | Leuven - Zaventem - Brussel-Centraal - Halle - Braine-le-Comte | 1x per uur. Rijdt niet in het weekend. |
Intercity 3700 | Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Centraal - Braine-le-Comte - Mons | 1x per uur. |
GEN 3750 | Leuven - Zaventem - Brussel-Centraal - Halle - Braine-le-Comte | 1x per uur. |
Lokaaltrein 4050 | Jurbise - Soignies - Braine-le-Comte | 1x per uur. Rijdt niet in het weekend. |
Lokaaltrein 4350 | Braine-le-Comte - Écaussinnes - Manage | 1x per uur. Rijdt niet in het weekend. |
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Braine-le-Comte door treinen in het verleden is te vinden onder Braine-le-Comte/Bediening.
Bus
Braine-le-Comte | |
---|---|
Plaats | Braine-le-Comte |
Vervoerregio('s) | Hainaut, Brabant Wallon |
Vervoerder(s) | TEC |
Vorm | Stripbusstation |
Type | Statisch |
Route | ||||
---|---|---|---|---|
63 | Nivelles - Monstreux - Bornival - Ronquières - Henripont - Braine-le-Comte (mogelijk verouderd) | Schoolbus | TEC | |
65 | Braine-l'Alleud - Ophain - Bois-Seigneur-Isaac - Haut-Ittre - Ittre - Virginal - Hennuyères - Braine-le-Comte. (mogelijk verouderd) | Streekbus | TEC | |
107 | Écaussinnes - Marche-lez-Écaussinnes - Magnault - Houdeng-Goegnies - La Louvière - Jolimont (mogelijk verouderd) | Streekbus | (Voyages Nicolay i.o.v.) TEC | |
116 | Soignies - Braine-le-Comte - Hennuyères - Rebecq - Quenast - Tubize - Lembeek - Halle (mogelijk verouderd) | Streekbus | Autobus Naway i.o.v. TEC | |
126 | Braine-le-Comte - Soignies - Horrues - Hoves - Enghien (mogelijk verouderd) | Streekbus | TEC | |
473 | Braine-le-Comte - Petit-Roeulx-lez-Braine - Steenkerque (mogelijk verouderd) | Streekbus | Voyages Nicolay i.o.v. TEC |
= concessie(s) of vervoerregio('s)