Lijn 590 Deventer Station - Nieuw Heeten 't Pleintie
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 dec 2014 om 15:43 (Regenmaker heeft pagina Lijn 590 Deventer Busstation / NS - Nieuw Heeten Kerk naar Lijn 590 Deventer Busstation/NS - Nieuw Heeten 't Pleintje hernoemd: Up to date maken)
Buurtbuslijn 590 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Lettele-Okkenbroek |
Materieel | Renault Master |
Frequenties
| |
Spits | 2x/1uur en 10 minuten |
Spits (vakantie) | 1x/1uur en 10 minuten |
Dal | 1x/1uur en 10 minuten |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/1uur en 10 minuten |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 590 rijdt van Deventer via Lettele en Okkenbroek naar Nieuw-Heeten.
Route
Halte | ||
Deventer, Busstation/NS | ||
Deventer, Dapperstraat | ||
Deventer, Ziekenhuis | ||
Deventer, Cröddenburg | ||
Deventer, Cröddendijk | ||
Lettele, Schooldijk | ||
Lettele, Rechterland | ||
Lettele, Rabobank | ||
Okkenbroek, Oostermaatsdijk | ||
Okkenbroek, De Grote Brander | ||
Okkenbroek, Ten Havesweg | ||
Okkenbroek, Okkenbroekerveldweg | ||
Okkenbroek, Visserhof | ||
Okkenbroek, Koerselmansweg | ||
Nieuw Heeten, Vlessendijk | ||
Nieuw Heeten, Bijvanksweg | ||
Nieuw Heeten, 't Pleintje |