Lijn 103 Amersfoort Centraal Station - Zeewolde
Voormalige buslijn 103 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, VDL Berkhof Ambassador, Touringcar |
Periode | ... t/m 8 december 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 103 reed vanaf Amersfoort via Hooglanderveen en Nijkerk naar Zeewolde.
Slechts in de (brede) spitsuren werd gereden tussen Amersfoort en Nijkerk. In de daluren en op de vroege avond reden alle ritten alleen tussen Nijkerk en Zeewolde. In de zomervakantie werd ook alleen tussen Nijkerk en Zeewolde gereden.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Valleikanaal | ||
Amersfoort, Koning Arthurpad | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, Silverstein | ||
↓ | Amersfoort, Station Schothorst | |
Amersfoort, Trompetstraat | ||
Amersfoort, Piccolopad | ||
Amersfoort, Curiestraat | ||
Amersfoort, Hermelijnvlinder | ||
Amersfoort, De Brand | ||
Hooglanderveen, Houtrust | ||
Hooglanderveen, Van Zuilenlaan | ||
Hooglanderveen, Van Beeklaan | ||
Hooglanderveen, Holleweg | ||
Hooglanderveen, Van Tuyllstraat | ||
Nijkerkerveen, Weldammerweg | ||
Nijkerkerveen, Centrum | ||
Nijkerkerveen, Van Dijkhuizenstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Van Middachtenstraat | ||
Nijkerk, Chopinlaan | ||
Nijkerk, Hoefslag | ||
Nijkerk, Vuurdoornlaan | ||
Nijkerk, Sparrenlaan | ||
↓ | Nijkerk, Station | |
Nijkerk, Wallerstraat | ||
Nijkerk, Ambachtsstraat | ||
Zeewolde, Nijkerkersluis | ||
Zeewolde, Slingerpad | ||
Zeewolde, Nulderpad | ||
Zeewolde, NCC | ||
Zeewolde, RCN/Dasselaarweg | ||
Zeewolde, Kastanjelaan | ||
Zeewolde, Gildenveld | ||
Zeewolde, Naarderweg | ||
Zeewolde, Overloop | ||
Zeewolde, Zeewolderweg | ||
Zeewolde, Langezand | ||
Zeewolde, Oostergo | ||
Zeewolde, Centrum | ||
Zeewolde, Horsterweg | ||
Zeewolde, Kaasjeskruid | ||
Zeewolde, Fluitekruid | ||
Zeewolde, De Verbeelding | ||
Zeewolde, RCN/Eikenlaan | ||
Zeewolde, Nulderpad | ||
Zeewolde, Slingerpad | ||
Zeewolde, Nijkerkersluis | ||
Nijkerk, Ambachtsstraat | ||
Nijkerk, Wallerstraat | ||
↓ | Nijkerk, Station | |
Nijkerk, Sparrenlaan | ||
Nijkerk, Vuurdoornlaan | ||
Nijkerk, Hoefslag | ||
Nijkerk, Chopinlaan | ||
Nijkerk, Van Middachtenstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerkerveen, Van Dijkhuizenstraat | ||
Nijkerkerveen, Centrum | ||
Nijkerkerveen, Weldammerweg | ||
Hooglanderveen, Van Tuyllstraat | ||
Hooglanderveen, Holleweg | ||
Hooglanderveen, Van Beeklaan | ||
Hooglanderveen, Van Zuilenlaan | ||
Hooglanderveen, Houtrust | ||
Amersfoort, De Brand | ||
Amersfoort, Hermelijnvlinder | ||
Amersfoort, Curiestraat | ||
Amersfoort, Piccolopad | ||
Amersfoort, Trompetstraat | ||
↓ | Amersfoort, Station Schothorst | |
Amersfoort, Silverstein | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, Koning Arthurpad | ||
Amersfoort, Valleikanaal | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Centraal Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 9 december 2007 werd de lijn geknipt bij station Nijkerk omwille van de vele vertragingen die de lijn onderweg opliep en dat er daardoor geen betrouwbare dienstregeling meer geboden kon worden. Het traject tussen Nijkerk en Zeewolde werd voortaan gereden door Connexxion onder het lijnnummer 142 [1] en het traject tussen Amersfoort en Nijkerk werd voortaan gereden door de BBA (later Veolia Transport) onder het huidige lijnnummer 103.
Bronnen, noten en/of referenties: |
|