Lijn 88 Grave Busstation - Molenhoek Singel
Voormalige buslijn 88 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 26 mei 1990 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 88 is een voormalige streekbus van Grave naar Molenhoek, via Wijchen, Beuningen en Nijmegen.
In de dienstregeling van 1979/1980 reed lijn 8 van Beuningen naar Molenhoek. In de dienstregeling 1982/1983 was deze inmiddels omgenummerd naar lijn 88.
In de dienstregeling van 1984/1985 was deze lijn inmiddels Beuningen verlengd naar Grave via Wijchen. Tussen Wijchen en Grave reed lijn 88 via Balgoy en Nederasselt en verving daar buurtbus M. Deze lijn reed maandag t/m zaterdag overdag tot ongeveer 19:00. De ritten tot Nijmegen waren inmiddels doorgetrokken. In de avond en op zondag reed deze lijn niet. Vanaf de dienstregeling 1985/1986 reed deze lijn samen met lijn 86 van Beuningen naar Druten een halfuursdienst tussen Beuningen en Nijmegen.
In de dienstregeling van 1985/1986 werd de route ingekort tot Beuningen - Molenhoek en ging lijn 86 na het traject Druten - Wijchen - Nijmegen doorrijden naar Beuningen, Wijchen en Grave. Lijn 88 bleef op maandag t/m zaterdag overdag een uurdienst rijden op het traject Molenhoek - Beuningen, Aalsterveld en samen met lijn 86 een halfuursdienst tussen Beuningen en Nijmegen, Radboudziekenhuis.
In de dienstregeling van 1986/1987 werd deze wijziging weer teruggedraaid en ging lijn 86 rijden op het traject Beuningen - Nijmegen - Wijchen - Druten. De eerste rit naar Grave vertrok vanaf Nijmegen. De tweede rit kwam als lijn 86 van Druten en reed vanaf station Nijmegen verder tot Wijchen, Hoogmeer. De eerste en derde rit reden vanaf Beuningen naar Molenhoek. De tweede en vierde rit begonnen in Grave en reden vanaf het station als lijn 86 verder naar Druten. Daarna reed lijn 88 in een uurdienst op het gehele traject en samen met lijn 86 in een halfuursdienst tussen Beuningen en Nijmegen, Radboudziekenhuis. De laatste rit uit Grave eindige in Nijmegen op het station. Op zaterdag vertrok de eerste rit naar Molenhoek uit Beuningen en de eerste rit naar Grave vanaf station Nijmegen. De laatste rit uit Molenhoek eindigde in Beuningen. Op zondagen reed lijn 88 niet.
Per 28 mei 1989 reed lijn 88 gezamenlijk met lijn 91 tussen Beuningen en Nijmegen. Lijn 91 had dit traject overgenomen van lijn 86. In Wijchen veranderde de route en reed lijn 88 niet meer via Hoogemeer maar via het Centrum en Zuiderpoort. Vanaf 27 mei 1990 werd lijn 88 ingekort tot Beuningen - Molenhoek.
Het traject Grave - Beuningen bleef bestaan onder de lijnnummers 94, Beuningen - Wijchen en 95, Wijchen - Grave. Deze zijn op 6 september 1992 omgezet in een belbuslijnen 94 en 95. Vanaf 1 juni 1997 werd het traject Beuningen - Grave gereden door lijntaxi 594. Deze werd per 28 mei 2000 opgeheven en waarschijnlijk omgezet in spitslijn 94 Beuningen - Grave. Tot 12 december 2004 reed deze op het traject Beuningen - Grave.
Route op 28 mei 1989
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Nederasselt, Kruispunt | ||
Nederasselt, Balgoyseweg | ||
Nederasselt, v. Haren | ||
Balgoy, Kerk | ||
Balgoy, Wegelaar | ||
Balgoy, Houtsestraat | ||
Wijchen, Woord | ||
Wijchen, Zuiderpoort | ||
Wijchen, Huissteden | ||
Wijchen, Diepvoorde | ||
Wijchen, Centrum | ||
Wijchen, Herenstraat | ||
Wijchen, Station N.S. | ||
Wijchen, Kruisbergseweg | ||
Wijchen, Tunnelweg | ||
Wijchen, Fazantstraat | ||
Woezik, Woezik | ||
Woezik, Verploegen | ||
Beuningen, Crematorium | ||
Beuningen, Aalsterveld | ||
Beuningen, Schacht | ||
Beuningen, Pottenbakker | ||
Beuningen, Sporthal de Tinnegieter | ||
Beuningen, Burg. Gerardslaan | ||
Beuningen, Houtduiflaan | ||
Beuningen, De Houtduif | ||
Beuningen, Haagstraat | ||
Beuningen, Heemstraweg | ||
Weurt, Gedo garage | ||
Weurt, Kerkstraat | ||
Nijmegen, Koopvaardijweg | ||
Nijmegen, Rivierstraat | ||
Nijmegen, Weurtseweg | ||
Nijmegen, Hezelpoort | ||
Nijmegen Station N.S. | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Mariënburg | ||
Nijmegen, Bijleveldsingel | ||
Nijmegen, Coehoornstraat | ||
Nijmegen, Archipelstraat | ||
Nijmegen, Professorenwijk | ||
Nijmegen, Kunstijsbaan | ||
Nijmegen, Kapittelweg | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Nijmegen, Tandheelkundige Kliniek | ||
Nijmegen, Heiweg | ||
Nijmegen, Scheidingsweg | ||
Malden, Sportpark Union | ||
Malden, Kluis | ||
Malden, Malden Noord | ||
Malden, Molensingel | ||
Malden, De Kruigang | ||
Malden, Randwijksingel | ||
Malden, De Veldschuur | ||
Malden, De Vlier | ||
Malden, Veldsingel | ||
Malden, Malden Zuid | ||
Heumen, De Eerste Aanleg | ||
Molenhoek, Ringbaan | ||
Molenhoek, Esdoornlaan | ||
Molenhoek, Heumenselaan | ||
Molenhoek, Singel |
Route op 29 mei 1988
De route is niet compleet.
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Nederasselt, Kruispunt | ||
Balgoy, Kerk | ||
Wijchen, Hoogmeer | ||
Wijchen, Station N.S. | ||
Woezik, Verploegen | ||
Beuningen, Aalsterveld | ||
Beuningen, Haagstraat | ||
Weurt, Kerkstraat | ||
Nijmegen Station N.S. | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Kunstijsbaan | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Malden, Triangel | ||
Heumen, Sluisweg | ||
Molenhoek, Singel |