Lijn 50 Arnhem Centraal Station - Utrecht Centraal Station (1999)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:51 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 50 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland, Midnet, Connexxion |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 27 mei 2000 |
Frequenties
| |
Spits | 2-6x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 50 was een buslijn tussen Arnhem, Wageningen en Utrecht. De bus reed deze route tot en met 27 mei 2000; vanaf die datum ging lijn 50 een andere route rijden tussen Oosterbeek en Renkum. Deze route werd overgenomen van lijn 88. De oude route van lijn 50 werd grotendeels overgenomen door de nieuwe lijn 86.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gemeentemuseum | ||
Arnhem, Elisabeth Gasthuis | ||
Arnhem, Oranjestraat | ||
Arnhem, Klingelbeekseweg | ||
Arnhem, KEMA | ||
Oosterbeek, Laan van Mariëndaal | ||
Oosterbeek, Van Rosenthalweg | ||
Oosterbeek, Beukenlaan | ||
Oosterbeek, Weverstraat | ||
Oosterbeek, Gemeentehuis | ||
Oosterbeek, Hartestein | ||
Oosterbeek, ‘d Oude Herbergh | ||
Oosterbeek, Wolfhezerweg | ||
Oosterbeek, Kerklaan | ||
Doorwerth, Kasteelweg | ||
Doorwerth, Mooiland | ||
Doorwerth, Kievitsdel | ||
Heelsum, Doorwerthsestraat | ||
Heelsum, Het Beekdal | ||
Heelsum, Patrimoniumweg | ||
Heelsum, Heidesteinlaan | ||
Renkum, Groeneweg | ||
Renkum, Don Boscoweg | ||
Renkum, Sportcentrum De Rijnkom | ||
Renkum, Europalaan | ||
Renkum, Nieuweweg | ||
Renkum, Bokkedijk | ||
Renkum, Grotelaan | ||
Wageningen, Wageningse Berg/Ziekenhuis | ||
Wageningen, Belmontelaan | ||
Wageningen, Holleweg | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Arboretumlaan | ||
Wageningen, Busstation | ||
Wageningen, Lawickse Allee | ||
Wageningen, Hof van Gelderland | ||
Wageningen, Westhof | ||
Wageningen, Nudenoord | ||
Wageningen, Huppelpad | ||
Wageningen, Noda | ||
Wageningen, Grebbesluis | ||
Rhenen, Militaire Begraafplaats | ||
Rhenen, Ouwehands Dierenpark | ||
Rhenen, Station NS/Tuinlaan | ||
Rhenen, Herenstraat | ||
Rhenen, Stad | ||
Rhenen, Paardenveld | ||
Rhenen, Stokweg | ||
Rhenen, Industrieterrein | ||
Rhenen, Remmerden | ||
Rhenen, DELM | ||
Elst, Plantage Willem III | ||
Elst, Zwijnsbergen | ||
Elst, Veenendaalsestraatweg | ||
Elst, Ingense Veerweg | ||
Elst, Kerk | ||
Elst, De Molen | ||
Amerongen, Amerongse Berg | ||
Amerongen, Dorp | ||
Amerongen, Galak | ||
Amerongen, Genista | ||
Leersum, Gemeentehuis | ||
Leersum, De Schermerij | ||
Leersum, Lomboklaan | ||
Leersum, Donderberg | ||
Leersum, Hoogstraat | ||
Doorn, Sonora | ||
Doorn, Sandenburg | ||
Doorn, Het Zonnehuis | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, Berkenweg | ||
Doorn, Woestduinlaan | ||
Doorn, Stamerweg | ||
Doorn, Beukenlaan | ||
Doorn, Boswijklaan | ||
Doorn, Akkerweg | ||
Driebergen, Hoge Steeg | ||
Driebergen, Traay | ||
Driebergen, Rijsenburg | ||
Driebergen, Beukenstein | ||
Driebergen, Loolaan / A12 | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Zeist, Nieuw Beerschoten | ||
Zeist, Heideweg | ||
Zeist, Molenweg | ||
Zeist, Het Rond / Lageweg | ||
Zeist, Van Renesselaan | ||
Zeist, Griftlaan | ||
Zeist, Sanatoriumlaan | ||
Zeist, De Dreef / Kromme Rijnlaan | ||
Zeist, Jordanlaan / Kroostweg Noord | ||
De Bilt, Amersfoortseweg | ||
De Bilt, Tunneltje | ||
De Bilt, Kerklaan | ||
De Bilt, Steinenburglaan | ||
Utrecht, Hoofdkantoor VSB | ||
Utrecht, F.C. Dondersstraat | ||
Utrecht, Wittevrouwenbrug | ||
Utrecht, Lucasbolwerk | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Rijnkade | ||
Utrecht, Centraal Station |
Geschiedenis
Deze lijn reed reeds bij Centraal Nederland op 3 juni 1973 na de fusie tussen de NBM en Maarse & Kroon in 1973. De route was vermoedelijk nog steeds hetzelfde, uitgezonderd enkele haltenamen die mogelijk anders waren.