Lijn 46 Culemborg, Station - Centrum
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x per uur |
Dal | 2x per uur |
Avond | 2x per uur |
Zaterdag | 2x per uur |
Zondag | 2x per uur |
Lijn 46 is een voormalige stadsbus in Culemborg.
In de dienstregeling '84/'85 bestond de stadsdienst Culemborg uit één ringlijn.
Lijn 46 reed in een halfuursdienst tot omstreeks 22:00 uur. Op werkdagen begon de dienst tegen 6:30. Op zaterdagen begon de dienst tegen 8:30 en op zondagen pas tegen 13:00.
Deze situatie bleef minstens t/m de dienstregeling '88/'89 gehandhaafd. De route werd in dat jaar wel lichtelijk gewijzigd. Na de markt reed lijn 46 voortaan naar de halte Elizabethdreef en niet langer naar de halte Ziekenhuis. Het is onbekend wat daarna met lijn 46 is gebeurd.
Route
Route is niet volledig
Halte | ||
Culemborg, Station N.S. | ||
Culemborg, Markt | ||
Culemborg, Elizabethdreef | ||
Culemborg, Chopinplein | ||
Culemborg, Sleutelbloem | ||
Culemborg, Talmastraat | ||
Culemborg, Chopinplein | ||
Culemborg, Station N.S. |