Lijn 29 Venray Autobusstation - Venlo Station
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | 0-1x per 2 uur |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 29 is een voormalige streekbus van Venray naar Venlo.
In de dienstregeling 1961/1962 reed 1x per 2 uur van Venray naar Venlo. Op maandag t/m zaterdag reden extra ritten van Tienray naar Venlo, in een vlakke uurdienst. Tussen Wanssum en Venray reed ook lijn 26, deze reed samen met lijn 27 een uurdienst op dit traject. De eerste rit in beide richtingen reed niet op zaterdag en zondag, de tweede en derde rit niet op zondag. Daarvoor werd tussen het tijdstip van deze ritten een extra rit op zondag gereden.
Op onbekende datum is deze lijn van Venray verlengd naar Oirlo. Dit was op 3 juni 1984 reeds het geval. In een Zuidooster lijnoverzicht van 3 juni 1973 reed deze lijn nog tot Venray.
Voormalige route
Route is niet volledig
Halte | ||
Venray, Autobusstation | ||
Oostrum, Hulsman (NS) | ||
Wanssum, Gemeentehuis | ||
Blitterswijk, Kapelletje | ||
Meerlo, Coenders | ||
Tienray, Wijnhoven | ||
Swolgen, Kleven | ||
Broekhuizenvorst, Gemeentehuis | ||
Broekhuizen, R.K. Kerk | ||
Lottum, Markt | ||
Grubbenvorst, Hendriks | ||
Echtenray, Kl. Echtenray | ||
Blerick, Kazerne | ||
Venlo, Station |