Lijn 33 Hoogeveen Station - Coevorden Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | Drenthe Tours i.o.v. De Vier Gewesten |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City TÜ, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (LijnBelBus) |
Dal | 1x/uur (tot 13:00: LijnBelBus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag (LijnBelBus) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Hoogeveen via Noordscheschut, Hollandscheveld, Elim, Nieuwlande, Dalerpeel en Steenwijksmoer naar Coevorden.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, Industrieweg | ||
Hoogeveen, Willemskade | ||
Hoogeveen, Tamboerpassage | ||
Hoogeveen, Het Haagje | ||
Hoogeveen, Wolfsbosstraat | ||
Hoogeveen, Valkenlaan | ||
Hoogeveen, Buizerdlaan | ||
Hoogeveen, Meester Cramerweg P+R | ||
Noordscheschut, Krakeel | ||
Noordscheschut, Schooldijkje | ||
Noordscheschut, Zwartedijkje | ||
Noordscheschut, Riegshoogtendijk | ||
Hollandscheveld, Riegshoogtendijk 40 | ||
Hollandscheveld, Riegshoogtendijk | ||
Zuideropgaande, Jan Wintersdijkje | ||
Hollandscheveld, Carstensdijk | ||
Hollandscheveld, Carstensdijk 27 | ||
Elim, Carstenswijk | ||
Elim, Carstensdijk 150 | ||
Elim, Van Leeuwenstraat | ||
Elim, Barsweg | ||
Nieuwlande, Rauweveldweg | ||
Nieuwlande, Viersprong | ||
Nieuwlande, Brugstraat 72 | ||
Nieuwlande, Centrum | ||
Nieuwlande, Brugstraat 72 | ||
Nieuwlande, Viersprong | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 93 | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 72 | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 54 | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 26 | ||
Dalerpeel, Viersprong | ||
Dalerpeel, Sebastopol | ||
Dalerpeel, Nieuwe Krim | ||
Steenwijksmoer, Veenschapsweg | ||
Steenwijksmoer, Hoofdweg | ||
Steenwijksmoer, Hoofdweg 68 | ||
Steenwijksmoer, Centrum | ||
Steenwijksmoer, Hoofdweg 6 | ||
Coevorden, Dwarspad | ||
Coevorden, J. Smitstraat | ||
Coevorden, Station |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de DVM.
In de dienstregeling 1996/1997 werd alleen nog in de spitsuren en 's middags vanaf 12:30 1x/uur in beide richtingen gereden. In de ochtendspits reed één rit in Hoogeveen via het Industrieterrein en één rit via de LOM-scholen. Op zaterdag reden drie ritten als belbus, maar deze ritten kenden dan geen vaste route.
In de dienstregeling 2008 werd op maandag t/m vrijdag buiten vakantieperioden tussen 06.15 - 09.20 en tussen 13.15 - 18.20 als vaste bus 1x/uur gereden. In de vakantieperioden werd slechts in de beide spitsuren één retourrit gereden, daartussen in reed onder het lijnnummer 233 een belbus. Ook op zaterdag werd 3x in beide richtingen als belbus gereden.
Geschiedenis volgt t.z.t.
Op 11 december 2016 werd de route in het Centrum Hoogeveen iets gewijzigd, waardoor de bus dichter bij het Centrum komt/halteert. De haltes Grote Kerkstraat, Linthorst Homanstraat en Kanaalweg kwamen te vervallen, ter vervanging werd een nieuwe halte Het Haagje in gebruik genomen. In de rest van de route en in de dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats.
Voormalige route(s)
Voormalige route in Hoogeveen (... - 12-2016)
Halte | ||
Hoogeveen, Tamboerpassage | ||
Hoogeveen, Grote Kerkstraat | ||
Hoogeveen, Linthorst Homanstraat | ||
Hoogeveen, Kanaalweg | ||
Hoogeveen, Wolfsbosstraat |