Lijn 21 Heerenveen Station - Groningen Station
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | NTM (... - 1971), FRAM (1971 - ...) |
Regio's | Zuidoost-Friesland, West-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1965 t/m 1973 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 21 reed van Heerenveen via De Knipe, Langezwaag, Gorredijk, Beetsterzwaag, Olterterp, Ureterp, Siegerswoude, Frieschepalen en Marum naar Groningen.
Dienstregeling
- Tussen de halten Selmien en Groningen werden uitsluitend enkele reizen afgegeven. In 1973 waren de plaatsbewijzen op dit traject zowel bij de FRAM als de ESA geldig.
Route
Halte | ||
Heerenveen, Station | ||
Heerenveen, Gemeentehuis | ||
Heerenveen, Heideburen | ||
Heerenveen, Het Meer | ||
Heerenveen, Veensluis | ||
De Knipe, Tramweg | ||
De Knipe, 't Slúske | ||
Langezwaag, Lang Ein | ||
Langezwaag, Langezwaag | ||
Langezwaag, 't Skeane Ein | ||
Langezwaag, Nieuwevaart | ||
Langezwaag, Hegedijk | ||
Kortezwaag, Dekemaleane | ||
Gorredijk, Hoofdstraat | ||
Gorredijk, Busstation | ||
Gorredijk, Nijlân | ||
Lippenhuizen, De Driehoek | ||
Terwispel, Buitenweg | ||
Beetsterzwaag, Tolhuis | ||
Beetsterzwaag, Koefenne | ||
Beetsterzwaag, It Merkelân | ||
Beetsterzwaag, Hoofdstraat | ||
Beetsterzwaag, Lauswolt | ||
Beetsterzwaag, De Horst | ||
Olterterp, Het Witte Huis | ||
Olterterp, Zuivelfabriek | ||
Olterterp, Âldhôf | ||
Selmien, Kruispunt | ||
Ureterp, Selmien East | ||
Ureterp, Tsjerkeleane | ||
Ureterp, Skoalleane | ||
Ureterp, Centrum | ||
Ureterp, Mounleane | ||
Ureterp, Boerestreek | ||
Siegerswoude, 't Tolhek | ||
Frieschepalen, Tolheksleane | ||
Frieschepalen, School | ||
Frieschepalen, Heasterwei | ||
De Haar, Postdijk | ||
De Haar, Haarsterweg | ||
Marum West, Rijksweg | ||
Marum Kruisweg, Rijksweg | ||
Niebert/Boerakker, Rijksweg | ||
Tolbert, Rijksweg | ||
Midwolde, Rijksweg | ||
Lettelbert, Rijksweg | ||
Vierverlaten, Rijksweg | ||
Peizerweg, Rijksweg | ||
Groningen, Station |
Geschiedenis
In de NTM Dienstregeling 1965/1966 werd er de gehele week eens per twee uur gereden. Op zondag verviel dan de eerste rit in beide richtingen en de rit van 14.00 uur vanuit Heerenveen en de de rit van 16.12 uur vanuit Groningen reden dan niet.
In de dienstregeling 1973/1974 waren al enkele ritten geschrapt, maar werd doordeweeks grotendeels een uurdienst gereden over het hele traject. Op zaterdag en zondag kon zomaar een gat van 2 à 3 uur in de dienstregeling vallen.