Lijn 38 Leeuwarden, Busstation - Dragoonsplein
Buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Rijdt sinds | 30 maart 2014 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (alleen middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van station Leeuwarden via Heechterp naar de Vrijheidswijk.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, B. Fockesstraat | ||
Leeuwarden, Camminghastraat | ||
Leeuwarden, Arnold Feystraat | ||
Leeuwarden, Coopmansstraat | ||
Leeuwarden, Kastanjestraat | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Robinsonstraat | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein |
Geschiedenis
Op 30 maart 2014 werd een nieuwe stadslijn geïntrocueerd die de Vrijheidswijk ging verbinden. Deze nieuwe lijn kreeg het oude lijnnummer 38, waarmee in feite de route van voor december 2012 weer terugkeerde. Nieuw was echter dat alleen van maandag t/m vrijdag overdag wordt gereden met een frequentie van ten hoogste 1x/uur.