ZWN Dienstregeling 1982/1983
De dienstregeling 1982/1983 van de ZWN liep van 23 mei 1982 t/m 28 mei 1983.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 23 mei 1982
- Lijn 8: Deze lijn wordt opgeheven.
- Lijn 9 (Hulst - Lamswaarde): Deze lijn rijdt alleen nog tussen Hulst en Lamswaarde en rijdt niet meer naar Ossenisse. In beide richtingen wordt nog maar 3x tot 4x per dag gereden.
- Lijn 19 (Hulst - Breda): Tussen Hulst en Nieuw-Namen gaan 3 tot 5 extra ritten rijden vanwege het vervallen van lijn 8. De gehele dag wordt nu een strakke 2-uursdienst gereden.
- Lijn 80 (Schiedam - Spijkenisse): Tussen Hoogvliet en Spijkenisse gaan extra ritten rijden. In de spitsuren wordt hier elke 10 minuten gereden, in de daluren elke 20 minuten.
- Lijn 81 (Schiedam - Spijkenisse): Tussen Hoogvliet en Spijkenisse gaan extra ritten rijden. In de spitsuren wordt hier elke 10 minuten gereden, in de daluren elke 20 minuten.
- Lijn 101 (Hoogvliet - Hellevoetsluis): Onder dit lijnnummer rijdt een nieuwe spitslijn tussen Hoogvliet, Spijkenisse en Hellevoetsluis. In beide richtingen worden 5 ritten gereden.
- Lijn 106 (Hoogvliet - Brielle): In Hellevoetsluis wordt de route iets gewijzigd.
- Lijn 132 (Burgh - Neeltje Jans): Deze pendelbus gaat verder rijden naar Burgh Dorp.
- Lijn 133 (Rotterdam - Westenschouwen): Over het hele traject wordt voortaan 1x/uur gereden, in de ochtendspits wordt tussen Zierikzee en Rotterdam zelfs elke 30 minuten gereden.
- Lijn 135 (Ooltgensplaat - Herkingen): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de verbinding Ooltgensplaat - Middelharnis - Herkingen. Tussen Ooltgensplaat en Middelharnis rijdt elk uur een bus en tussen Middelharnis en Herkingen rijdt ongeveer elke 2 uur een bus.
- Lijn 137: Deze lijn wordt opgeheven.
- Lijn 138: Deze lijn wordt opgeheven.
- Lijn 162 (Rotterdam - Oud Beijerland): In de ochtendspits wordt voortaan elke 7,5 minuut naar Rotterdam gereden en in de middagspits elke 15 minuten naar Oud Beijerland.
- Lijn 164 (Rotterdam - Zuid Beijerland/Willemstad): In de ochtendspits worden drie extra ritten Numansdorp - Rotterdam toegevoegd die tussen Westmaas en Rotterdam non-stop rijden.
- Lijn 166 (Heinenoord - Dordrecht): Op deeltrajecten worden in de spitsuren extra ritten toegevoegd.
Wijziging per 4 novmember 1982
- Tussen Tinte, Brielle en Vierpolders gaat een nieuwe buurtbus van start. (Over de route en frequenties is niets bekend!)