Lijn 6 Nijmegen, Station Dukenburg - Neerbosch-Oost
Versie door Fogeltje (overleg | bijdragen) op 4 okt 2009 om 19:43 (Lijn 6 Nijmegen, Polkastraat - Brabantse Poort hernoemd naar Lijn 6 Nijmegen, Brabantse Poort - Polkastraat: Heenrichting is naar Neerbosch-Oost)
Buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | Novio |
Concessie | KAN zuid |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | - |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur (4x/uur in vakantie) |
Dal | 6x/uur (4x/uur in vakantie) |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4-6x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 6 is een stadsbus in Nijmegen die vanaf station Nijmegen Dukenburg via het centrale station naar Neerbosch-Oost gaat. Enkele toegevoegde ritten aan het begin van de avond en op zondag beginnen echter te Hatert.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Zwanenveld 10e straat | ||
Nijmegen, Zwanenveld 12e straat | ||
Nijmegen, Lankforst 16e straat | ||
Nijmegen, Lankforst 14e straat | ||
Nijmegen, De Orangerie | ||
Nijmegen, Malvert 13e straat | ||
Nijmegen, Van Boetbergweg | ||
Nijmegen, Couwenbergstraat | ||
Nijmegen, Hatert-Delsenhof | ||
Nijmegen, Middachtenstraat | ||
Nijmegen, Thorbeckestraat | ||
Nijmegen, v.d. Duyn van Maasdamstraat | ||
Nijmegen, Grootstal | ||
Nijmegen, Edisonstraat | ||
Nijmegen, Archimedesstraat | ||
Nijmegen, Sint Jacobslaan/Heiweg | ||
Nijmegen, Beemdstraat | ||
Nijmegen, Van Peltlaan | ||
Nijmegen, Tandheelkunde | ||
Nijmegen, UMC Sint Radboud | ||
Nijmegen, Sint Annamolen | ||
Nijmegen, Groenestraat | ||
Nijmegen, Spoorkuil | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Tunnelweg | ||
Nijmegen, 2e Oude Heselaan | ||
Nijmegen, Fuchiastraat | ||
Nijmegen, Molenweg / Wolfkuilseweg | ||
Nijmegen, Vuurdoornstraat | ||
Nijmegen, Paul Krugerstraat | ||
Nijmegen, Rosa de Limastraat | ||
Nijmegen, Aubadestraat | ||
Nijmegen, Winkelcentrum | ||
Nijmegen, Notenhout | ||
Nijmegen, Nocturnestraat | ||
Nijmegen, Polkastraat |
Geschiedenis lijn 6
Sinds de grote wijzigingen in de dienstregeling van Nijmegen in 2005 rijdt lijn 6 tussen de Brabantse Poort en Neerbosch-Oost (Polkastraat). In dienstregeling 2007 reed lijn 6 's avonds en zondag een waar rondje door op die tijdstippen vanaf Neerbosch Oost via Lindenholt Oost naar Brabantse Poort te rijden; voor die tijd werd dat gedaan door de destijds opgeheven lijn 16 (Neerbosch Oost - Brabantse Poort); in 2008 werd een deel van deze dalroute overgenomen door lijn 7 Brakkenstein - Brabantse Poort.