Mol
Station Mol | |
---|---|
Plaats | Mol |
Land | België |
Verkorting | LML |
Vervoerder(s) | NMBS |
Mol is een station langs spoorlijnen 15 en 19.
Inhoud
Dienstregeling 2013
Richting Neerpelt
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.04 | IR e | Neerpelt | Interregio | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Hasselt
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.09 | IR e | Hasselt (In het weekend 1x/2 uur) | Interregio | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Herentals
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.13 | L3100 | Herentals (1x/2 uur, niet in het weekend) | Lokaaltrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.59 | IR e | Antwerpen-Centraal | Interregio | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Bus
Mol | |||
---|---|---|---|
Plaats | Mol | ||
Vervoerregio('s) | Antwerpen, Limburg | ||
Vervoerder(s) | De Lijn | ||
Vorm | Stripbusstation | ||
Type | Statisch | ||
|
Streekbus (De Lijn)
- Lijn 17a Mol Station - Diest Leuvense Poort
- Lijn 84 Geel Station - Hamont Station
- Lijn 170 Mol Station - Beringen Busstation
Spitsbus (De Lijn)
Schoolbus (De Lijn)
- Lijn 390 Mol Instituut Sint-Paulus - Arendonk Grens
- Lijn 391 Mol Instituut Sint-Paulus - Arendonk Dorp
- Lijn 436 Turnhout Station - Mol Station
- Lijn 437 Turnhout Station - Mol Station