Lijn 30 Maassluis Station West - Den Haag Rotonde Houtkade
Voormalige buslijn 30 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Periode | 12 december 2010 t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer, kerst) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 30 reed van Maassluis via Maasdijk, Naaldwijk, Kwintsheul, Den Haag en Rijswijk naar Den Haag (Leidschenveen).
In de spitsuren werd tussen Leidschenveen en Naaldwijk viermaal per uur gereden en in de avonduren werd dat traject tweemaal per uur gereden.
Route
Halte | ||
Maassluis, Station West | ||
Maassluis, Nachtegaallaan | ||
Maassluis, Korhoenstraat | ||
Maassluis, Nicolaas van 't Wouthof | ||
Maassluis, Stadsmolen | ||
Maassluis, Stellingmolen | ||
Maasland, Coldenhovelaan | ||
Maasland, Nollaantje | ||
Maasdijk, Verkadestraat | ||
Maasdijk, Groeneweg | ||
Maasdijk, Sint Jorispad | ||
Maasdijk, Westerlee | ||
Naaldwijk, Monnikenlaan | ||
Naaldwijk, Galgeweg | ||
Naaldwijk, Zuidweg | ||
Naaldwijk, Linde | ||
Naaldwijk, Lage Woerd | ||
Naaldwijk, Verdilaan | ||
Naaldwijk, Pijle Tuinen | ||
Honselersdijk, FloraHolland | ||
Honselersdijk, Oostheullaan | ||
Honselersdijk, Middel Broekweg | ||
Honselersdijk, Westlands Museum | ||
Kwintsheul, RK Kerk | ||
Kwintsheul, Raaphorstbrug | ||
Wateringen, Harry Hoekstraat | ||
Wateringen, Gemeentehuis/Plein | ||
Wateringen, Plein | ||
Wateringen, De Ark | ||
Den Haag, Laan van Wateringseveld | ||
Den Haag, Strijpkade | ||
Rijswijk, Schaapweg | ||
Rijswijk, Dr. H.J. van Mooklaan | ||
Rijswijk, Prinses Beatrixlaan | ||
Rijswijk, Bogaard/Churchilllaan | ||
Rijswijk, Station Rijswijk | ||
Rijswijk, Treubstraat | ||
Rijswijk, Volmerlaan | ||
Rijswijk, Verrijn Stuartlaan | ||
Rijswijk, De Bruyn Kopsstraat | ||
Rijswijk, Patentlaan | ||
Den Haag, Laan van Oversteen | ||
Den Haag, Laan van 's-Gravenmade | ||
Den Haag, Laan van Ypenburg | ||
Den Haag, Laan van Hoornwijck | ||
Den Haag, Guirlande | ||
Den Haag, Gruttosingel | ||
Den Haag, Laan van Nootdorp | ||
Den Haag, Station Ypenburg | ||
Den Haag, Lanen | ||
Den Haag, Station Leidschenveen | ||
Den Haag, Veenweg | ||
Den Haag, Eendenplein | ||
Den Haag, Leliekeverstraat | ||
Den Haag, Rotonde Houtkade |
Zie ook
Geschiedenis
Deze lijnvoering van lijn 30 ontstond op 12 december 2010 door samenvoeging van de lijnen 30 en 33.
Op 11 december 2011 werd lijn 30 ingekort tot Naaldwijk Verdilaan, terwijl er na Leidschenveen voortaan doorgereden werd naar Zoetermeer Centrum West. Het gedeelte Naaldwijk - Maassluis kreeg voortaan het nieuwe lijnnummer 33. De dienstregeling en route op het overgebleven traject bleef zoveel mogelijk in stand.