Lijn 70 Leeuwarden Station - Minnertsga Mooie Paal
Buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Leeuwarden via Beetgum, Berlikum, Sint Annaparochie en Sint Jacobiparochie naar Minnertsga.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation / NS | ||
Leeuwarden, Tesselschadestraat | ||
Leeuwarden, Arbeidsbureau | ||
Leeuwarden, WTC | ||
Leeuwarden, Heliconweg | ||
Leeuwarden, Westeinde | ||
Beetgum, Provincialeweg | ||
Berlikum, Provincialeweg | ||
Sint Annaparochie, De Wissel | ||
Sint Annaparochie, Warmoesstraat | ||
Sint Annaparochie, Van Harenstraat | ||
Sint Annaparochie, Statenweg | ||
Sint Annaparcohie, AZC | ||
Sint Jacobiparcohie, Koudeweg | ||
Sint Jacobiparochie, Noordzigt | ||
Sint Jacobiparochie, Oosteinde | ||
Sint Jacobiparochie, Sint Jacobiparochie | ||
Sint Jacobiparochie, Zuideinde | ||
Minnertsga, Mooie Paal |