Op [[CN Dienstregeling 1990/1991|27 mei 1990]] werd de frequentie in de spitsuren nog verder verhoogd; in de drukste richting ging deze lijn nu 8x/uur rijden. Deze extra ritten gingen op industrieterrein Lage Weide echter via de Computerweg rijden i.p.v. de Savannahweg. In de rest van de dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats.
Op [[CN Dienstregeling 1991/1992|2 juni 1991]] werden de ritten die via de Computerweg reden, alweer afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe [[Lijn 38 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Maarssen Station|lijnnummer 38]]. De frequentie in de spitsuren zakte hierdoor weer terug naar 4x/uur. In combinatie met elkaar bleef overigens wel 8x/uur een bus in de drukste richting rijden.
In de [[Midnet Dienstregeling Utrecht 1994/1995|dienstregeling 1994/1995]] werd de gehele week door een basis halfuurdienst gereden. In de spitsrichting werd 4x tot 5x/uur per richting gereden.