Lijn 647 Middelburg Station - Goes Station
Voormalige buslijn 647 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessies | Midden-Zeeland, Zeeland (2015-2026) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City G CNG |
Periode | 9 december 2012 t/m 28 februari 2015 |
Voorganger(s) | 47 |
Opvolger(s) | 647 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 647 reed van Middelburg via Nieuw- en Sint Joosland, Arnemuiden en Lewedorp naar Goes.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit van Middelburg naar Krabbendijke, reed één rit van Nieuw- en Sint Joosland naar Goes en reden twee ritten van Goes naar Middelburg.
- 's Middags reden drie ritten van Krabbendijke naar Middelburg (op woensdag één non-stop) en reden drie ritten van Middelburg naar Goes.
Route
Halte | ||
Middelburg, Station | ||
Nieuw- en St. Joosland, Dorp | ||
Nieuw- en Sint Joosland, Oude Rijksweg | ||
Nieuw- en Sint Joosland, Vlackeweg | ||
Arnemuiden, Langeweg | ||
Arnemuiden, Halfweg | ||
Lewedorp, Dekkersweg | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Lewedorp, Postweg | ||
's-Heer Hendrikskinderen, Nieuwe Rijksweg | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Station | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Biezelingen, Caisson | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg |
Geschiedenis
Ter verduidelijking van het lijnennet werd het lijnnummer 47 op 9 december 2012 vernummerd naar 647.
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. De nieuwe lijn 647 werd verlengd richting Domburg en Grijpskerke om zo de route van de vervallen lijnen 642 en 649 deels te compenseren.