Lijn 49 Rotterdam, Centraal Station - Keizerswaard
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | RET |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rotterdam |
Materieel | Den Oudsten Alliance |
Periode | iig. 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 49 reed van station Rotterdam Centraal via station Rotterdam Blaak, Feijenoord en station Rotterdam Zuid naar IJsselmonde.
Dienstregeling
- Op zaterdagochtend voor 12:00 werd slechts 2x per uur gereden.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Weena | ||
Rotterdam, Pompenburg | ||
Rotterdam, Meent | ||
Rotterdam, Mariniersweg | ||
Rotterdam, Blaak | ||
Rotterdam, Willemswerf | ||
Rotterdam, Willemsbrug | ||
Rotterdam, Koninginnebrug | ||
Rotterdam, Roentgenstraat | ||
Rotterdam, Nassauhaven | ||
Rotterdam, Persoonsdam | ||
Rotterdam, Rose-Spoorstraat | ||
Rotterdam, Station Zuid | ||
Rotterdam, Korte Stadionweg | ||
Rotterdam, Veranda | ||
Rotterdam, Stadionviaduct | ||
Rotterdam, MCRZ Clara | ||
Rotterdam, Sportlaan | ||
Rotterdam, De Twee Heuvels | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, De Hagen | ||
Rotterdam, Kromme Hagen | ||
Rotterdam, Keizerswaard |