Lijn 39 Goes Station NS - Rilland Gemeentehuis
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 639 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (richting Goes) |
Dal | 2x/uur (richting Kruiningen) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 39 reed van Goes via Kloetinge, Schore, Hansweert en Schore naar Kruiningen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden twee ritten van Rilland naar Goes, deze reden niet via Hansweert.
- In de middagspits werd er 2x/uur gereden tot Kruiningen, waarvan 1x/uur niet via Hansweert gereden werd.
Route
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Kloetinge, Molen | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Schore, Frisostraat | ||
Schore, Nieuwe Kerkplein | ||
Schore, Kanaalweg | ||
Hansweert, Braakmanstraat | ||
Hansweert, Boomdijk | ||
Hansweert, Braakmanstraat | ||
Schore, Oude Rijksweg | ||
Kruiningen, Zandweg | ||
Kruiningen, de Uitkijk | ||
Oostdijk, De Luchtenburg | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Rilland, Stationsbuurt | ||
Rilland, Hoofdstraat | ||
Rilland, Dorpshuis |
Geschiedenis
Vanaf 14 december 2008 werden in de middagspits een aantal ritten toegevoegd tussen Goes en Kruiningen (De Uitkijk). Dit had mede te maken met de inkorting van lijn 28, omdat scholieren anders 's middags niet meer terug konden reizen naar Kruiningen/Rilland.
Vanaf 11 december 2011 gingen de ochtendritten richting Goes niet meer via Schore en Hansweert rijden.
Op 9 december 2012 werd het lijnnummer gewijzigd naar 639, om zo te benadrukken dat deze lijn een schoolbus was.