|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
50
|
Schiedam - Hoogvliet - Spijkenisse - Hoogvliet
|
Streekbus
|
ZWN
|
rond 1980 t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
50
|
Hoogvliet - Schiedam
|
Streekbus
|
ZWN
|
|
regio Rotterdam
|
51
|
Hoogvliet - Vlaardingen
|
Streekbus
|
ZWN
|
... t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam
|
51
|
Vlaardingen - Hoogvliet - Spijkenisse - Hoogvliet
|
Streekbus
|
ZWN
|
rond 1980 t/m ...
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
52
|
Hoogvliet - Spijkenisse
|
Streekbus
|
ZWN
|
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
53
|
Rotterdam - Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet - Spijkenisse - Heenvliet - Zwartewaal - Brielle - Oostvoorne - Rockanje
|
Streekbus
|
ZWN
|
... t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
54
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Heenvliet - Hellevoetsluis - Stellendam - Goedereede - Ouddorp
|
Streekbus
|
ZWN
|
... t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten, regio Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee
|
55
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle - Nieuwenhoorn - Hellevoetsluis
|
Streekbus
|
ZWN
|
26 augustus 1979 t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
55
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle
|
Streekbus
|
ZWN
|
... t/m 25 augustus 1979
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
56
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Hekelingen - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis
|
Streekbus
|
ZWN
|
rond 1980 t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
57
|
Hoogvliet - Botlek - Rozenburg
|
Streekbus
|
ZWN
|
... t/m 30 mei 1981
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
63
|
Hoogvliet: Hoogvliet Metro → Zalmplaat → Meeuwenplaat → Hoogvliet Centrum → Metro (ma-za) Hoogvliet: Hoogvliet Metro → Meeuwenplaat → Zalmplaat → Hoogvliet Metro (avond + zondag)
|
Stadsbus
|
RET
|
3 januari 2021 t/m 29 augustus 2021
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
64
|
Hoogvliet: Hoogvliet Metro → Hoogvliet Centrum → Meeuwenplaat → Zalmplaat → Hoogvliet Metro
|
Stadsbus
|
RET
|
3 januari 2021 t/m 29 augustus 2021
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
74
|
Rotterdam: Zuidplein - Charlois - Waalhaven - Distripark - Pernis - Hoogvliet
|
Stadsbus
|
RET
|
iig. 1987
|
regio Rotterdam
|
78
|
Hoogvliet: Zalmplaat → Boomgaardshoek → Metrostation → Oudeland → Westpunt → Metrostation → Meeuwenplaat → Zalmplaat
|
Stadsbus
|
RET
|
iig. 1987
|
regio Rotterdam
|
78
|
Hoogvliet: Metro Hoogvliet - Oudeland - Westpunt - Metro Hoogvliet - Zalmplaat
|
Stadsbus
|
RET
|
13 december 2009 t/m 10 december 2011
|
concessie Rotterdam stadsvervoer
|
78
|
Hoogvliet: Hoogvliet Metro - Westpunt - Oudeland - Hoogvliet Metro
|
Stadsbus
|
RET
|
11 december 2011 t/m 2 januari 2021
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
78
|
Hoogvliet: Metro - Meeuwenplaat - Zalmplaat - Boomgaardshoek - Metro - Westpunt - Oudeland - Metro
|
Stadsbus
|
RET
|
... t/m 12 december 2009
|
concessie Rotterdam stadsvervoer regio Rotterdam
|
79
|
Hoogvliet: Metro - Boomgaardshoek - Poortugaal: Metro - Delta Psychiastriche Kliniek
|
Streekbus
|
RET
|
13 december 2009 t/m 13 december 2014
|
concessie Rotterdam stadsvervoer, concessie Bus Rotterdam (2013-2019)
|
79
|
Hoogvliet: Zalmplaat → Meeuwenplaat → Metro Hoogvliet → Westpunt → Nieuw Engeland → Oudeland → Metro Hoogvliet → Boomgaardshoek → Zalmplaat
|
Stadsbus
|
RET
|
iig. 1987
|
regio Rotterdam
|
79
|
Hoogvliet: Metro → Meeuwenplaat → Zalmplaat → Boomgaardshoek → Metro → Westpunt → Oudeland → Metro
|
Stadsbus
|
RET
|
11 juni 1990 t/m 6 december 1993
|
concessie Rotterdam stadsvervoer regio Rotterdam
|
80
|
Hoogvliet: Metro Centrum - De Gadering - Oudeland - Westpunt - Spijkenisse: Centrum - Metro Centrum
|
Streekbus
|
RET
|
13 december 2009 t/m 10 december 2011
|
concessie Rotterdam stadsvervoer
|
80
|
Hoogvliet: Hoogvliet Metro (- Boomgaardshoek) - Zalmplaat - Meeuwenplaat (- Binnenban)
|
Stadsbus
|
RET
|
11 december 2011 t/m 2 januari 2021
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
80
|
Schiedam - Hoogvliet - Spijkenisse
|
Streekbus
|
ZWN
|
23 mei 1982 t/m ...
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
80
|
Schiedam - Hoogvliet - Spijkenisse - Hoogvliet
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 22 mei 1982
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
81
|
Schiedam - Hoogvliet - Spijkenisse
|
Streekbus
|
ZWN
|
23 mei 1982 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
81
|
Schiedam - Hoogvliet - Spijkenisse - Hoogvliet
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 22 mei 1982
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
82
|
Vlaardingen - Hoogvliet - Spijkenisse
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 28 mei 1983
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
82
|
Vlaardingen - Hoogvliet - Spijkenisse - Hekelingen
|
Streekbus
|
ZWN
|
29 mei 1983 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
83
|
Hoogvliet - Spijkenisse
|
Streekbus
|
ZWN
|
29 mei 1983 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
84
|
Hoogvliet - Spijkenisse (Centrum - De Hoek - Vogelenzang)
|
Streekbus
|
ZWN
|
3 juni 1984 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
87
|
Hoogvliet - Botlek - Rozenburg
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 22 mei 1982
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
98
|
Hoogvliet - Poortugaal - Rhoon
|
Pendelbus
|
RET
|
?-?-2008
|
concessie Rotterdam stadsvervoer
|
99
|
Hoogvliet - Poortugaal - Rhoon - Rotterdam Slinge
|
Pendelbus
|
RET
|
?-?-2008
|
concessie Rotterdam stadsvervoer
|
100
|
Hoogvliet - Brielle - Oostvoorne - Rockanje
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
101
|
Hoogvliet - Hellevoetsluis
|
Streekbus
|
ZWN
|
29 mei 1983 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
101
|
Hoogvliet - Hellevoetsluis
|
Streekbus
|
ZWN
|
23 mei 1982 t/m 28 mei 1983
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
103
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Heenvliet - Zwartewaal - Brielle - Oostvoorne - Rockanje
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
104
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Heenvliet - Hellevoetsluis - Stellendam - Goedereede - Ouddorp
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten, regio Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee
|
105
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
106
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Hekelingen - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
107
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Abbenbroek - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle
|
Streekbus
|
ZWN
|
3 juni 1984 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
108
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Hellevoetsluis - Quackjeswater - Rockanje
|
Streekbus
|
ZWN
|
31 mei 1981 t/m 27 april 1985
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
54A
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Hekelingen - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis
|
Streekbus
|
ZWN
|
26 augustus 1979 t/m ...
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
54A
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Hekelingen - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle
|
Streekbus
|
ZWN
|
... t/m 25 augustus 1979
|
regio Rotterdam, regio Voorne-Putten
|
N10
|
Rotterdam Zuidplein - Rotterdam Slinge - Rotterdam Pendrecht - Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet
|
Nachtbus
|
RET
|
iig. 1987
|
regio Rotterdam
|
N10
|
Rotterdam Zuidplein - Rotterdam Slinge - Rotterdam Pendrecht - Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet - Spijkenisse
|
Nachtbus
|
RET
|
iig. 1993
|
regio Rotterdam
|
N8
|
Rotterdam: Centraal Station - Centrum - Zuidplein - Charlois - Waalhaven - Pernis - Hoogvliet
|
Nachtbus
|
RET
|
iig. 1990
|
regio Rotterdam
|
N8
|
Rotterdam: Zuidplein - Charlois - Waalhaven - Pernis - Hoogvliet
|
Nachtbus
|
RET
|
iig. 1987
|
regio Rotterdam
|