|
Route
|
|
|
|
51
|
Leeuwarden - Ryptsjerk - Gytsjerk - Oentsjerk - Aldsjerk - Rinsumageast - Damwâld - Dokkum
|
Streekbus
|
Arriva
|
|
651
|
Leeuwarden - Ryptsjerk - Gytsjerk - Oentsjerk - Altsjerk - Readtsjerk - Rinsumageast - Damwâld - Wâlterswâld - Dokkum
|
Schoolbus
|
Arriva
|
|
708
|
Opstapper: Sibrandahûs - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
709
|
Opstapper: Raard - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
710
|
Opstapper: Lichtaard - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
711
|
Opstapper: Reitsum - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
712
|
Opstapper: Jannum - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
713
|
Opstapper: Jislum - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
714
|
Opstapper: Wânswert - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
715
|
Opstapper: Burdaard - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
716
|
Opstapper: Ginnum - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
717
|
Opstapper: Hegebeintum - Dokkum/Oentsjerk/Ferwert
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
750
|
Opstapper: Mûnein - Oentsjerk
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|
751
|
Opstapper: Readtsjerk - Oentsjerk
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
|