Lijn U18 Essen Berliner Platz - Mülheim Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 jun 2019 om 11:38
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn U18 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Stadtbahnwagen B Stadtbahnwagen P86/P89 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn U18 rijdt van Essen Stadtmitte via Essen Hauptbahnhof, Essen Holsterhausen en Mülheim Heißen naar Mülheim Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Tussen 18:00 en 21:00 uur wordt de gehele week 4x/uur gereden. Na 21:00 uur wordt er nog maar 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Essen, Berliner Platz | ||
Essen, Hirschlandplatz | ||
Essen, Hauptbahnhof | ||
Essen, Bismarckplatz | ||
Essen, Savignystraße/ETEC | ||
Essen, Hobeisenbrücke | ||
Essen, Breslauer Straße | ||
Essen, Wickenburgstraße | ||
Mülheim, Rhein Ruhr Zentrum | ||
Mülheim, Rosendeller Straße | ||
Mülheim, Eichbaum | ||
Mülheim, Heißen Kirche | ||
Mülheim, Mühlenfeld | ||
Mülheim, Christianstraße | ||
Mülheim, Gracht | ||
Mülheim, Von Bock Straße | ||
Mülheim, Hauptbahnhof |
Geschiedenis
Op 1 september 2017 trad de fusie tussen de stadsvervoerders van Mülheim (MVG) en Essen (EVAG) tot de Ruhrbahn in werking. De naam Ruhrbahn verscheen vanaf dat moment steeds meer in het straatbeeld.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 18
- Buitenlandse metrolijnen
- Concessie VRR
- Lijn in Duitsland
- Plaats Essen (D)
- Essen Berliner Platz
- Station Essen Hbf
- Essen Bismarckplatz
- Essen Hobeisenbrücke
- Essen Breslauer Straße
- Essen Wickenburgstraße
- Plaats Mülheim
- Mülheim Rhein Ruhr Zentrum
- Mülheim Eichbaum
- Mülheim Heißen Kirche
- Mülheim Von Bock Straße
- Station Mülheim (Ruhr) Hbf