Lijn SB83 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Niederkrüchten Elmpt Deutsches Zollamt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 jan 2018 om 14:29
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn SB83 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) Solaris Urbino (G) |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB83 rijdt van Mönchengladbach Hauptbahnhof via Mönchengladbach Hardt, Waldniel en Niederkrüchten naar Elmpt.
Dienstregeling
- In de spitsrichting rijden enkele ritten tussen Waldniel Schulzentrum en Niederkruchten. Deze ritten rijden niet in de vakantieperioden.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
Mönchengladbach, Bismarckplatz | ||
Mönchengladbach, Waldnieler Straße | ||
Mönchengladbach, Waldhausen Kirche | ||
Mönchengladbach, Hardt Markt | ||
Waldniel, Waldnieler Heide | ||
Waldniel, Kirche | ||
Waldniel, Industriestraße | ||
Waldniel, Schulzentrum | ||
Niederkrüchten, Lüttelforster Mühle | ||
Niederkrüchten, Silverbeek | ||
Niederkrüchten, Lindbruch | ||
Dam, Abzweig Boscherhausen | ||
Elmpt, Heinrichsstraße | ||
Elmpt, An der Wae | ||
Elmpt, Nollesweg | ||
Elmpt, Deutsches Zollamt |
Geschiedenis
Op 16 juli 2017 werd de eerste fase van het nieuwe OV-netwerk van Mönchengladbach in uitvoering gebracht. Lijn SB83 ging voortaan ook de halte Hardt Markt bedienen.