Lijn 82 Kampen Pieter Zandtcollege - Hoogeveen Busstation/NS / Staphorst Redder
Voormalige buslijn 82 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 82 reed van Kampen via Hasselt naar Lichtmis. Vanaf Lichtmis reed vervolgens een rit naar Rouveen en Staphorst en één rit naar Balkbrug, Zuidwolde en Hoogeveen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Kampen, Pieter Zandtcollege | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Rouveen, Hervormde Kerk | ||
Staphorst, Gemeentehuis | ||
Staphorst, Redder | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Balkbrug, Nieuweweg | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Zuidwolde, Busstation | ||
Hoogeveen, Busstation/NS |