Lijn 80 Venlo Station - Deurne Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 nov 2016 om 17:21
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 27, 60 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt van Venlo via Blerick, Heierhoeve, Sevenum, Horst, Venray en Ysselsteyn naar Deurne.
Dienstregeling
- Zaterdag overdag, doordeweeks tussen 19:00 en 21:00 uur en in de daluren in de vakantieperioden wordt 2x/uur gereden tussen Venlo en Venray Prins Bernardstraat en vanaf daar wordt 1x/uur gereden naar Deurne.
- Op zondag en in de avonduren wordt 1x/uur gereden tussen Venlo en Venray Prins Bernardstraat en 1x/uur tussen Venray Station en Deurne. De frequentie tussen Venray Prins Bernardstraat en Venray Station is dan 2x/uur.
- In het weekend wordt via Heierhoeve De Römer gereden.
- De eerste ritten 's ochtend starten te Venray.
Route
Halte | ||
Venlo, Station | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Blerick, Burgemeester Gommansstraat | ||
Blerick, Tuindorp | ||
Blerick, Da Costastraat | ||
Blerick, Muspelheim | ||
Blerick, Diependijkstraat | ||
Heierhoeve, James Cookweg | ||
Heierhoeve, Columbusweg | ||
Heierhoeve, Marco Poloweg | ||
Heierhoeve, Stanleyweg | ||
Heierhoeve, Jacob Roggeveenweg | ||
Heierhoeve, De Römer | ||
Heierhoeve, Eindhovenseweg/A67 | ||
Heierhoeve, Sevenumseweg | ||
Sevenum, Steinhagenstraat | ||
Sevenum, Centrum | ||
Sevenum, Berghemweg | ||
Horst, Station Zuidzijde | ||
Horst, Hegelsom | ||
Horst, Industriestraat | ||
Horst, Kranestraat | ||
Horst, Doctor Van de Meerendonkstraat | ||
Horst, Sint Antoniuspark | ||
Horst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Loevestraat | ||
Horst, Politiebureau | ||
Horst, Oude Lind | ||
Oostrum, De Hulst | ||
Oostrum, Station | ||
Oostrum, Stationsweg | ||
Venray, Klaproos | ||
Venray, Vincent van Gogh | ||
Venray, Monseigneur Nolensstraat | ||
Venray, Raadhuisplein | ||
Venray, Prins Bernardstraat | ||
Venray, Beukenlaan | ||
Venray, Blauwververstraat | ||
Venray, Weg in den Berg | ||
Heide, Provincialeweg | ||
Ysselsteyn, Provincialeweg | ||
Ysselsteyn, Meerselsepeel | ||
Deurne, Kraaienhut | ||
Deurne, Padbrugseweg | ||
Deurne, Bandert | ||
Deurne, Riet | ||
Deurne, Langstraat | ||
Deurne, Heiakker | ||
Deurne, Europastraat | ||
Deurne, Hogeweg | ||
Deurne, Emmalaan | ||
Deurne, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. De nieuwe lijn 80 ging de route van lijn 60 overnemen tussen Venlo en Venray, echter werd er een versnelde route gereden in Blerick en tussen Horst en Venray. Vanaf Venray ging lijn 80 doorrijden naar Deurne via de route van lijn 27.