Lijn 733 Düsseldorf, Hubbelrath - Sankt-Vinzenz-Krankenhaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 apr 2022 om 08:26
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 733 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Düsseldorf |
Materieel | VDL Citea MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2-3x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 733 rijdt van Düsseldorf Hubbelrath via Knittkuhl, Ludenberg, Gerresheim, Grafenberg en Mörsenbroich naar Derendorf.
Dienstregeling
- De gehele week wordt de frequentie na circa 20:00 uur afgebouwd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Hubbelrath | ||
Düsseldorf, Neuenhaus | ||
Düsseldorf, Rotthäuser Weg | ||
Düsseldorf, Klashausweg | ||
Düsseldorf, Am Mergelsberg | ||
Düsseldorf, In der Flieth | ||
Düsseldorf, Am Püttkamp | ||
Düsseldorf, In der Flieth | ||
Düsseldorf, Am Mergelsberg | ||
Düsseldorf, Klashausweg | ||
Düsseldorf, Rotthäuser Weg | ||
Düsseldorf, Schellbergweg | ||
Düsseldorf, Blanckertzstraße | ||
Düsseldorf, Gallberg | ||
Düsseldorf, Gerresheim Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Gräulinger Straße/Gerresheim Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Schwarzbachstraße | ||
Düsseldorf, Am Lehn | ||
Düsseldorf, Gerresheim Rathaus | ||
Düsseldorf, Dreherstraße | ||
Düsseldorf, Torfbruchstraße | ||
Düsseldorf, Josef-Neuberger-Straße | ||
Düsseldorf, Staufenplatz | ||
Düsseldorf, Schlüterstraße/Arbeitsagentur | ||
Düsseldorf, Vautierstraße | ||
Düsseldorf, Graf-Recke-Straße | ||
Düsseldorf, Mörsenbroicher Weg | ||
Düsseldorf, Vinckestraße | ||
Düsseldorf, Max-Halbe-Straße | ||
Düsseldorf, Sankt-Franziskus-Kirche | ||
Düsseldorf, Heinrichstraße | ||
Düsseldorf, Derendorf S-Bahnhof | ||
Düsseldorf, Sankt-Vinzenz-Krankenhaus |
Geschiedenis
Op 21 februari 2016 werd de dienstregeling fors uitgebreid. Van maandag tot en met zaterdag overdag gingen alle ritten ook tussen de haltes Am Püttkamp en Hubbelrath rijden. In het weekend werd overdag de frequentie verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur. Als laatste werd de frequentie in de avonduren tussen de haltes Sankt-Vinzenz-Krankenhaus en Gerresheim Krankenhaus en tussen de haltes Am Püttkamp en Hubbelrath verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Op 9 juni 2019 werd de halte Burgmüllerstraße hernoemd in Staufenplatz.