Lijn 683 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Meteren Landbouwhuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 feb 2015 om 01:53
Buslijn 683 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/middagspits |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 683 rijdt van Gorinchem via Enspijk, Deil en Geldermalsen naar Meteren.
Deze lijn rijdt uitsluitend in de middagspits en combineert dan enkele lijnen die in de ochtendspits uitsluitend naar Gorinchem rijden.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Enspijk, Korte Veersteeg | ||
Deil, Lokhorstschool | ||
Geldermalsen, Station | ||
Geldermalsen, Zorgcentrum | ||
Geldermalsen, Rode Kruis Gebouw | ||
Geldermalsen, Vink | ||
Geldermalsen, Voetbalveld | ||
Meteren, Kalenberg | ||
Meteren, Landbouwhuis |