Lijn 671 Urk Singel - Amersfoort Van Lodensteincollege
Voormalige buslijn 671 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | ... t/m 6 juli 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 671 reed van Urk via Lelystad en Harderwijk naar Amersfoort.
Route
Halte | ||
Urk, Singel | ||
Lelystad, Larserpoort | ||
Harderwijk, Burg. De Meesterstraat | ||
Harderwijk, Dolfinarium | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Sint Jansdal Ziekenhuis | ||
Harderwijk, Station | ||
Harderwijk, Mecklenburglaan | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege (Hoornbeeckseweg) |
Geschiedenis
Op 27 augustus 2012 werd de dienstregeling voor de scholierenlijnen herzien. Lijn 671 werd daarbij opgeheven, dit mede vanwege de lange aanvoerroute. Het traject tussen Harderwijk en Amersfoort werd bij lijn 674 gevoegd, voor het traject Harderwijk - Urk zou Connexxion voor vervanging zorgen.