Lijn 66 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Ziekenhuis
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | CN i.c.m. GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 66 reed van het busstation aan de Marnixstraat via Oud Zuid en Buitenveldert naar Amstelveen.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Elandsgracht | ||
Amsterdam, Raamplein | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Hobbemastraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Jacob Obrechtstraat | ||
Amsterdam, Cornelis Schuytstraat | ||
Amsterdam, Minervalaan | ||
Amsterdam, Olympiaplein | ||
Amsterdam, Prinses Irenestraat | ||
Amsterdam, Station Zuid/WTC | ||
Amsterdam, Hogewerf | ||
Amsterdam, Oldengaarde | ||
Amsterdam, Van Nijenrodeweg | ||
Amsterdam, Van Heenvlietlaan | ||
Amsterdam, Backershagen | ||
Amsterdam, Van Boshuizenstraat | ||
Amstelveen, Uilenstede | ||
Amstelveen, Kronenburg | ||
Amstelveen, Laan Walcheren | ||
Amstelveen, Graaf Aelbrechtlaan | ||
Amstelveen, Groen van Prinstererlaan | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Hueseplein | ||
Amstelveen, Ingenieur Romplaan | ||
Amstelveen, Johannes Calvijnlaan | ||
Amstelveen, Zwembad Keerpunt | ||
Amstelveen, Ouderkerkerlaan | ||
Amstelveen, Ziekenhuis Amstelveen |