Lijn 666 Well Maaijenstraat - 's-Hertogenbosch Centraal Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (richting 's-Hertogenbosch) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Well via Ammerzoden en Hedel naar 's-Hertogenbosch.
Route
Halte | ||
Well, Maaijenstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Station Oost | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de route in 's-Hertogenbosch verlegd naar de Hambakenweg en station 's-Hertogenbosch Oost.