Lijn 666 Maasdam Gemeentehuis - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Maasdam via Puttershoek en Heinenoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, De Grienden | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Maseratilaan | ||
Oud-Beijerland, Rembrandstraat | ||
Oud-Beijerland, De Egmontshof | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 31 augustus 2014 gingen 's middags nog maar twee ritten terug rijden naar Maasdam, waarvan ééntje slechts alleen op dinsdag rijdt. Alle overige ritten 's middags kwamen te vervallen.