Lijn 665 Winsum Station - Groningen Zernike (2013-2014)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 25 apr 2013 om 08:18 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=665 |vervoerder=Qbuzz |concessie=GD |lijnsoort=Schoolbus |materieel=Mercedes-Benz Citaro LE |frequentie_spits=1x/dag |frequentie_spits_vakan…')
Buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 665 rijdt van Winsum via Wetsinge, Sauwerd en Adorp naar Groningen.
Route
Halte | ||
Winsum, Station | ||
Winsum, Borgweg | ||
Wetsinge, Gemaal Tilburg | ||
Wetsinge, Molenstreek | ||
Sauwerd, Burchtweg | ||
Adorp, Munnikeweg | ||
Adorp, Torenweg | ||
Adorp, Harssenslaan | ||
Adorp, Oude Torenweg | ||
Noordhogebrug, Boterdiepbrug | ||
Groningen, Crematoriumlaan | ||
Groningen, Nijenborgh | ||
Groningen, Zernikeplein | ||
Groningen, P+R Zernike |