Lijn 665 Winsum Station - Groningen Zernike (2013-2014)
Buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Ü |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Groningen) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 665 rijdt van Winsum naar Groningen Zernike.
Deze lijn rijdt alleen in de ochtendspits naar Groningen, in de middagspits maken reizigers gebruik van de reguliere buslijnen.
Route
Halte | ||
↓ | Winsum, Station | |
Groningen, Crematoriumlaan | ||
Groningen, Nijenborgh | ||
Groningen, Zernikeplein | ||
↓ | Groningen, P+R Zernike |
Geschiedenis
Deze lijn werd eind 2012 geïntroduceerd om de trein en lijn 11 te ontlasten en om een rechtstreekse verbinding te bieden tussen Winsum en Zernike. Deze lijn werd meestal uitgevoerd met een touringcar van Arriva Touring
Ook in het schooljaar 2013/2014 werd deze lijn gecontinueerd, hetzij dat de lijn nu bijna non-stop rijdt en niet meer op tussengelegen haltes stopte. Ook werd deze lijn in vervolg door Qbuzz gereden.
Voormalige routes
Voormalige route in het schooljaar 2012/2013
Halte | ||
Winsum, Station | ||
Winsum, Borgweg | ||
Wetsinge, Gemaal Tilburg | ||
Wetsinge, Molenstreek | ||
Sauwerd, Burchtweg | ||
Adorp, Munnikeweg | ||
Adorp, Torenweg | ||
Adorp, Harssenslaan | ||
Adorp, Oude Adorperweg | ||
Noordhogebrug, Boterdiepbrug | ||
Groningen, Crematoriumlaan | ||
Groningen, Nijenborgh | ||
Groningen, Zernikeplein | ||
Groningen, P+R Zernike |