Lijn 665 Strijen Boomgaard - Dordrecht Centraal Station
Buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 8 januari 2012 t/m 27 april 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 665 rijdt van Strijen via Mookhoek en 's-Gravendeel naar Dordrecht.
Route
Halte | ||
Strijen, Boomgaard | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Schelpweg | ||
Strijen, Kooilandsedijk | ||
Strijen, Broekseweg | ||
Mookhoek, Schenkeldijk | ||
Mookhoek, Zweedsestraat | ||
Mookhoek, Lindenhoeve | ||
's-Gravendeel, Strijensedijk | ||
's-Gravendeel, Boendersweg | ||
's-Gravendeel, Alexanderstraat | ||
↓ | 's-Gravendeel, Weegje | |
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Centraal Station |