Lijn 665 Strijen Boomgaard - Dordrecht Centraal Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 5 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 24 januari 2015 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Dordrecht) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 665 reed van Strijen via Mookhoek en 's-Gravendeel naar Dordrecht.
Deze lijn reed uitsluitend tussen de herfst- en meivakantie.
Route
Halte | ||
↓ | Strijen, Boomgaard | |
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Schelpweg | ||
Strijen, Kooilandsedijk | ||
Strijen, Broekseweg | ||
Mookhoek, Schenkeldijk | ||
Mookhoek, Zweedsestraat | ||
Mookhoek, Lindenhoeve | ||
's-Gravendeel, Strijensedijk | ||
's-Gravendeel, Boendersweg | ||
's-Gravendeel, Alexanderstraat | ||
↓ | 's-Gravendeel, Weegje | |
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
↓ | Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | |
Dordrecht, Leerpark | ||
↓ | Dordrecht, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 25 januari 2015 werd deze speciale schoolbus opgeheven.