Lijn 653 Renkum Heidesteinlaan - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 jan 2015 om 11:50
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Connexxion Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's Regio |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Renkum via Wageningen en Bennekom naar Apeldoorn.
In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar Renkum.
Op enkele speciale dagen rijdt de middagrit rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Renkum, Heidesteinlaan | ||
Renkum, Groeneweg | ||
Renkum, Don Boscoweg | ||
Renkum, Europalaan | ||
Renkum, Nieuweweg | ||
Renkum, Bokkedijk | ||
Renkum, Grotelaan | ||
Wageningen, Wageningse Berg | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Wageningen, Buissteeg | ||
Bennekom, Bosweg | ||
Bennekom, Bart van Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooijweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Ede, De Reehorst | ||
Ede, Raadhuis | ||
Ede, Boschlust | ||
Ede, Driesprong | ||
's Heeren Loo, Apeldoornseweg | ||
35px | Otterlo, Rotonde | |
Hoenderloo, Kronkelweg | ||
Apeldoorn, Van der Valk/De Cantharel | ||
Apeldoorn, Hoog Buurloseweg | ||
Apeldoorn, Mandala/Kazerne | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Per 1 september werd een groot aantal haltes aan deze lijn toegevoegd.
Route t/m 31 augustus 2014
Halte | ||
Heelsum, Heidesteinlaan | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Bennekom, Bart van Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooyweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Ede, De Reehorst | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |