Lijn 649 Zwolle Blaloweg/Rieteweg - Dedemsvaart De Magnolia
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 nov 2016 om 22:32 (Regenmaker heeft pagina Lijn 649 Zwolle Rieteweg - Dedemsvaart De Magnolia hernoemd naar Lijn 649 Zwolle Blaloweg/Rieteweg - Dedemsvaart De Magnolia)
Buslijn 649 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 29 augustus 2010 |
Voorganger(s) | 49 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/dag (ri. Zwolle) 3x/dag (ri. Dedemsvaart) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag (ri. Dedemsvaart) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 649 rijdt van Zwolle via Ruitenveen, Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 6x/dag naar Zwolle gereden.
- In de middaguren wordt 5x/dag naar Dedemsvaart gereden.
Route
Halte | ||
Zwolle, Blaloweg/Rieteweg | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, De Zoom | ||
Zwolle, Winkelcentrum De Dobbe | ||
Zwolle, Meppelerstraatweg | ||
Zwolle, Vrolijkheid | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Bergkloosterweg | ||
Zwolle, Vechtbrug | ||
Zwolle, Bentheimstraat | ||
Zwolle, Kleefstraat | ||
Zwolle, Markteweg | ||
Zwolle, Westeinde | ||
Zwolle, Noordeinde | ||
Ruitenveen, Nieuwendijk | ||
Ruitenveen, Middenweg | ||
Ruitenveen, Hoevenweg | ||
Ruitenveen, Nieuwe Kreuleweg | ||
Ruitenveen, Kuitermansweg | ||
Ruitenveen, Dedemsweg | ||
Nieuwleusen, Molen | ||
Nieuwleusen, Bouwhuisweg | ||
Nieuwleusen, Westeinde | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Nieuwleusen, Zwembad | ||
Nieuwleusen, Gereformeerde Kerk | ||
Nieuwleusen, Bejaardencentrum | ||
Nieuwleusen, Baron van Dedemstraat | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Oosterhulst | ||
Nieuwleusen, De Vlijt | ||
Balkbrug, Nieuweweg (Sluis 4) | ||
Balkbrug, Zelhorstweg | ||
Balkbrug, D'Olde Heerd | ||
Balkbrug, Zwolseweg | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, De Pol | ||
Dedemsvaart, Het Rak | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 207 | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 115 | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Haitjema | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia |
Geschiedenis
Op 29 augustus 2010 werd de concessie Noordoost Overijssel en Zwolle geïntegreerd in de nieuwe concessie Midden Overijssel, waarbij Syntus het vervoer overnam van Connexxion. Bij de concessieovergang werd het lijnnummer van 49 gewijzigd in 649.
Op 14 december 2014 vervielen de laatste ritten in de ochtend en middag.