Lijn 645 Zaamslag Busstation - Krabbendijke Westelijke Parallelweg
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 10 dec 2012 om 21:23 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=645 |vervoerder=Connexxion |concessie=Midden-Zeeland |materieel=MAN Lion's City CNG |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=1x/uur |frequenti…')
Buslijn 645 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 645 rijdt van Zaamslag via Terneuzen, 's Heerenhoek (, Goes, 's Gravenpolder) en Kruiningen naar Krabbendijke.
's Ochtends rijdt één rit van Zaamslag naar Krabbendijke, één rit van Terneuzen Ziekenhuis naar Goes Station en twee ritten van Goes Station naar Krabbendijke. 's Middags rijden slechts twee ritten van Krabbendijke naar Goes.
Route
Halte | ||
Zaamslag, Busstation | ||
↓ | Terneuzen, Ziekenhuis | |
Terneuzen, Zeldenrustlaan | ||
Terneuzen, Sloelaan | ||
Terneuzen, Rooseveltlaan | ||
Terneuzen, Serlippenstraat | ||
Terneuzen, Prof. Zeemanstraat | ||
Terneuzen, Scheldorado | ||
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk | ||
Terneuzen, Stadhuis | ||
Terneuzen, De Westkant | ||
Terneuzen, Middensluis | ||
↓ | Terneuzen, Busstation Westerscheldetunnel | |
↓ | 's Heerenhoek, Tolplein | |
Goes, Calvijn College | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Station | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
's Gravenpolder, Korte Koedijk | ||
's Gravenpolder, Schuitweg | ||
's Gravenpolder, Goesestraatweg | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Schore, Oude Rijksweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg |