Lijn 630 Renesse Transferium - Goes Ostrea Lyceum
Voormalige buslijn 630 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Periode | 14 december 2014 t/m 28 februari 2015 |
Voorganger(s) | 630 |
Opvolger(s) | 628 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (richting Goes) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 630 reed van Renesse, via Haamstede, Burgh en Westenschouwen naar Goes.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit de gehele route en reed één rit van Renesse naar Goes Station.
- In de middagspits werd er niet gereden, reizigers reisden dan met lijn 129 en 133.
Route
Halte | ||
Renesse, Transferium | ||
Haamstede, Noordstraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Westenschouwen, A. van der Weydeweg | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, De Haaymanweg | ||
Neeltje Jans, Deltapark | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes | Goes | |
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Goese Lyceum | ||
Goes, Ostrea Lyceum |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is de route in Goes gewijzigd.
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd lijn 630 opgeheven, waardoor het aantal ritten van lijn 628 werd verhoogd.