Lijn 621 Sterksel Kerk - Valkenswaard Merendreef
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 dec 2019 om 19:07
Voormalige buslijn 621 | |
Vervoerder(s) | Bravo (TCR i.o.v. Hermes) |
Concessie | Zuidoost-Brabant (2017-2026) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 11 december 2016 t/m 14 december 2019 |
Voorganger(s) | 195 |
Opvolger(s) | 657 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 611 reed van Sterksel via Heeze en Leende naar Valkenswaard.
Dienstregeling
- Deze lijn was speciaal ingelegd voor scholieren op het WereDi in Valkenswaard. In de winterperiode is de huidige fietsinfrastructuur te gevaarlijk.
- In de ochtendspits reden twee ritten naar Valkenswaard en in de middagspits rijden vier ritten (op dinsdagen twee) naar Sterksel.
- Deze lijn reed alleen gedurende de wintermaanden:
- 21 oktober 2019 t/m 14 december 2019.
- 22 oktober 2018 t/m 29 maart 2019.
- 23 oktober 2017 t/m 30 maart 2018.
- 12 december 2016 t/m 7 april 2017.
Route
Halte | ||
Sterksel, Kerk | ||
Heeze, Station | ||
Heeze, Leenderweg/Molen | ||
Leende, Dorpstraat | ||
Valkenswaard, Merendreef |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Zuidoost-Brabant in. Lijn 621 is ontstaan door het vernummeren van lijn 195, hierbij bleef de dienstregeling ongewijzigd.
Per 22 oktober werd halte Heeze, Leenderweg/Molen in gebruik genomen.
Op 15 december 2019 werd lijn 621 omgenummerd naar 657.