Lijn 61 Rees Busbahnhof - Bocholt Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 apr 2020 om 11:52
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 61 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Westfalenbussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Iveco Crossway LE MAN Lion's City (G) Setra S 319 NF MAN NL 263 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Nacht | 0-1x/2 uur (za) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 61 rijdt van Rees Stadtmitte via Rees Empel, Rees Millingen, Isselburg Anholt, Isselburg Stadtmitte, Isselburg Werth en Bocholt Liedern naar Bocholt Bustreff.
Dienstregeling
- In zowel de ochtend- als middagspits rijdt één niet (de volledige route) waardoor een gat van twee uur ontstaat.
- Tussen Bocholt Bustreff en Isselburg Schneidkuhle rijden er verschillende extra scholierenritten. Deze ritten rijden vanaf de halte Bustreff naar de haltes Sankt Josef Gymnasium, Euregio Gymnasium of Fidelekesweg.
- Op zaterdagavond wordt de hele avond en nacht 1x/2 uur gereden tussen Bocholt en Vehlingen.
Route
Halte | ||
Rees, Busbahnhof | ||
Rees, Bussardstraße | ||
Rees, Falkenstraße | ||
Rees, Oldenkottstraße | ||
Rees, Steinbach | ||
Rees, Im Lohr | ||
Rees, Groiner Allee | ||
Rees, Empel Ziegelei | ||
Rees, Empel Reeser Straße | ||
Rees, Empel Bahnhof | ||
Rees, Empel Kraska | ||
Rees, Luisenstraße | ||
Rees, Alte Dorfstraße | ||
Rees, Millingen Bahnhof/Hauptstraße | ||
Rees, Windmühlenstraße | ||
Rees, Schwarzer Weg | ||
Isselburg, Vehlingen Terhorst | ||
Isselburg, Vehlingen Venderbosch | ||
Isselburg, Schloß Anholt | ||
Isselburg, Schneidkuhle | ||
Isselburg, Anholt Breels | ||
Isselburg, Schulzentrum | ||
Isselburg, Markt | ||
Isselburg, Reeser Straße | ||
Isselburg, Mövesfeld | ||
Isselburg, Heidekrug | ||
Isselburg, Kreuzweg | ||
Isselburg, Werth Ehrenmal | ||
Bocholt, Liedern Zur Mühle | ||
Bocholt, Liedern Elting | ||
Bocholt, Lowick Boyting | ||
Bocholt, Funkenbusch | ||
Bocholt, Kaisergarten | ||
Bocholt, Molkerei | ||
Bocholt, Westend | ||
Bocholt, Bustreff | ||
Bocholt, Theodor Heuss Ring | ||
Bocholt, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 7 januari 2020 werd de exploitatie van deze lijn overgenomen door DB Westfalenbus, ten koste van DB Rheinlandbus.